Pogodyne

  Skład Jedna tabletka zawiera: 100 mg extr. z ziela melisy (Melissa officinalis); 100 mg extr. z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus); 50 mg extr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena sativa); 60 mg

Pogodyne fakty na temat tego produktu. Sami widzimy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Pogodyne. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej Pogodyne to istotny środek, który człowiekowi musi pomóc. Twoje zdrowie wymaga twojej specjalnej troski.

Pogodyne opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Pogodyne – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pogodyne informacje

  Skład Jedna tabletka zawiera: 100 mg extr. z ziela melisy (Melissa officinalis); 100 mg extr. z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus); 50 mg extr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena sativa); 60 mg extr. z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) w tym 45% polifenoli ogółem; 50 mg extr. z korzenia imbiru (Zingiber officinalis); 40 mg kofeiny (Coffeinum purum); celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.     Sposób użycia Doraźnie 1 do 3 tabletek.Nie przekraczać dawki 3 tabletek w ciągu doby.    Ostrzeżenie Nie przekraczać zalecanego dawkowania.Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby z nadciśnieniem tętniczym, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz dzieci do lat 12. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.    Działanie Działanie POGODYNE jest efektem starannego doboru naturalnych składników: ekstrakt z ziela melisy (Melissae officinalis) – działa uspokajająco w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, przeciwdziała bezsenności i uczuciu niepokoju, ekstrakt z korzenia eleuterokoka – żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) – zwiększa zdolności adaptacyjne, poprawia zdolność do pracy umysłowej i kojarzenia, ekstrakt z zielonych pędów owsa (Avena sativa) – wpływa korzystnie na nastrój i kondycję fizyczną, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) – ułatwia adaptację do niekorzystnych warunków zewnętrznych, zwiększa zdolność do wykonywania pracy fizycznej i umysłowej, pobudza i wzmacnia organizm, działa tonizująco na układ nerwowy, zwiększa odporność na stres, ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinalis) – orzeźwia i działa ogólnie stymulująco, kofeina (Coffeinum purum) – jest substancją o wielokierunkowym działaniu, działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, polepsza procesy kojarzeniowe, zmniejsza zmęczenie i senność.   Opis POGODYNE polecany jest szczególnie przy zmianach pogody: niskim ciśnieniu atmosferycznym, skokach ciśnienia atmosferycznego (raz niskie, raz wysokie), silnie wiejących wiatrach, dużej wilgotności i wahaniach temperatury.POGODYNE przeznaczony jest dla osób odczuwających: ogólne znużenie, senność, rozdrażnienie, zmiany nastroju, uczucie rozbicia i osłabienia. 
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Pogodyne, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy niewysoką wartość leków i właściwą satysfakcję zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi dostawy produktów farmacetycznych.Chcemy zaprezetować teraz trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych należą te zawierające l-karnitynę.