Pogodyne

  Skład Jedna tabletka zawiera: 100 mg extr. z ziela melisy (Melissa officinalis); 100 mg extr. z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus); 50 mg extr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena sativa); 60 mg

Pogodyne fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niedostateczną posiadamy znajomość w temacie Pogodyne. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Pogodyne to istotny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga twojej specjalnej troski.

Pogodyne opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Pogodyne – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pogodyne informacje

  Skład Jedna tabletka zawiera: 100 mg extr. z ziela melisy (Melissa officinalis); 100 mg extr. z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus); 50 mg extr. z wysuszonych, zielonych pędów owsa (Avena sativa); 60 mg extr. z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) w tym 45% polifenoli ogółem; 50 mg extr. z korzenia imbiru (Zingiber officinalis); 40 mg kofeiny (Coffeinum purum); celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.     Sposób użycia Doraźnie 1 do 3 tabletek.Nie przekraczać dawki 3 tabletek w ciągu doby.    Ostrzeżenie Nie przekraczać zalecanego dawkowania.Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby z nadciśnieniem tętniczym, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz dzieci do lat 12. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.    Działanie Działanie POGODYNE jest efektem starannego doboru naturalnych składników: ekstrakt z ziela melisy (Melissae officinalis) – działa uspokajająco w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, przeciwdziała bezsenności i uczuciu niepokoju, ekstrakt z korzenia eleuterokoka – żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) – zwiększa zdolności adaptacyjne, poprawia zdolność do pracy umysłowej i kojarzenia, ekstrakt z zielonych pędów owsa (Avena sativa) – wpływa korzystnie na nastrój i kondycję fizyczną, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) – ułatwia adaptację do niekorzystnych warunków zewnętrznych, zwiększa zdolność do wykonywania pracy fizycznej i umysłowej, pobudza i wzmacnia organizm, działa tonizująco na układ nerwowy, zwiększa odporność na stres, ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinalis) – orzeźwia i działa ogólnie stymulująco, kofeina (Coffeinum purum) – jest substancją o wielokierunkowym działaniu, działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, polepsza procesy kojarzeniowe, zmniejsza zmęczenie i senność.   Opis POGODYNE polecany jest szczególnie przy zmianach pogody: niskim ciśnieniu atmosferycznym, skokach ciśnienia atmosferycznego (raz niskie, raz wysokie), silnie wiejących wiatrach, dużej wilgotności i wahaniach temperatury.POGODYNE przeznaczony jest dla osób odczuwających: ogólne znużenie, senność, rozdrażnienie, zmiany nastroju, uczucie rozbicia i osłabienia. 
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Pogodyne, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. To własnie my oferujemy dobrą cenę farmaceutyków i właściwą satysfakcję odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek dających usługi przesyłanie leków.Chcemy pokazać teraz trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji którą biorą faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele środków z tej sekcji zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest wiele suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych przynależą te posiadające l-karnitynę.