Ellen super tampony probiotyczne uk

  Skład Lacto Naturel® (Lactobacillus gasseri LN40, Lactobacillus fermentum LN99, Lactobacillus rhamnosus LN113). Każdy tampon zawiera minimum 8×10[8] CFU LN®.   Przechowywanie Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze od 2°C

Ellen super tampony probiotyczne uk kiedy i jak stosować. Sami widzimy jak niewielką mamy znajomość w temacie Ellen super tampony probiotyczne uk. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście Ellen super tampony probiotyczne uk to znany środek, który każdemu może poprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Ellen super tampony probiotyczne uk opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Ellen super tampony probiotyczne uk – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ellen super tampony probiotyczne uk informacje

  Skład Lacto Naturel® (Lactobacillus gasseri LN40, Lactobacillus fermentum LN99, Lactobacillus rhamnosus LN113). Każdy tampon zawiera minimum 8×10[8] CFU LN®.   Przechowywanie Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze od 2°C do 25°C. Wewnątrz opakowania znajduje się pochłaniacz wilgoci, który należy pozostawić w opakowaniu. Należy chronić produkt przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz zbyt dużej wilgoci.   Opis Ellen® to pierwszy i jedyny na rynku probiotyk w innowacyjnej formie tamponu. Zawiera unikalną kompozycję dobroczynnych szczepów bakterii kwasu mlekowego Lacto Naturel® (LN®), które wykazują pozytywny wpływ na funkcjonowanie flory bakteryjnej pochwy. Bakterie LN® to odpowiednio wyselekcjonowane szczepy, które są naturalną częścią mikroflory pochwy. Dbają o prawidłowy poziom pH pochwy oraz zapewniają utrzymanie równowagi miejsc intymnych kobiety, przez co chronią ją przed infekcjami układu moczowo-płciowego. Skuteczność probiotycznych właściwości tamponów ellen® została potwierdzona podczas szeregu badań z udziałem kobiet. Probiotyk w tamponie ellen® jest bezpieczny i  wygodny w użyciu. Powinien być stosowany regularnie podczas każdej miesiączki lub zgodnie z zasadą 3 x 3 x 3 (minimum 3 tampony ellen® dziennie przez 3 kolejne dni krwawienia i co najmniej 3 cykle menstruacyjne).Tampony probiotyczne ellen® dbają również o właściwą higienę miejsc intymnych oraz zapewniają niezawodną ochronę podczas menstruacji, dając poczucie komfortu każdej kobiecie.Probiotyk w tamponie ellen® jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które regularnie miesiączkują. W szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które cierpią na zaburzenia równowagi miejsc intymnych. Pozytywny wpływ, jaki wywiera on na florę bakteryjną pochwy jest obserwowany już po pierwszej menstruacji. Probiotyk w tamponie ellen® powinien być stosowany podczas menstruacji, aby: Uzupełniać i odnawiać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo – płciowego i utrzymać właściwe pH miejsc intymnych Zapobiegać uczuciu dyskomfortu, swędzenia i podrażnieniu w okolicy miejsc intymnych Redukować występowanie nieprzyjemnej wydzieliny Odbudować prawidłową florę bakteryjną pochwy po infekcji bakteryjnej lub grzybiczej w obrębie dróg rodnych Odbudować mikroflorę po kuracji antybiotykowej Zapobiegać nieprzyjemnym skutkom chodzenia na basen. Tampony probiotyczne ellen® dostępne są w trzech rozmiarach: ellen® Mini, ellen® Normal oraz ellen® Super. Każdy posiada inną chłonność wydzieliny menstruacyjnej, lecz taką samą ilość bakterii LN®.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Ellen super tampony probiotyczne uk, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Oferujemy adekwatną wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą satysfakcję odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa ma być jedną z siedmiu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych stron internetowych świadczących usługi dostawy farmaceutyków.pragniemy zaprezetować w tym miejscu trzy grupy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele środków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na niedociągnięcia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych przynależą te posiadające w składzie chrom.