Propolis plus mikstura krople

  Skład Propolis (kit pszczeli), liść babki lancetowatej, koszyczek rumianku, liść karczocha, liść mięty pieprzowej, etanol, woda. Zawartość etanolu: max. 55 % obj.   Dawkowanie 25

Propolis plus mikstura krople - czyli zapewne wszystko na ten temat. Zobaczmy jak niedostateczną mamy wiedzę w temacie Propolis plus mikstura krople. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Propolis plus mikstura krople to produkt, który człeku musi naprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje naszej szczególnej troski.

Propolis plus mikstura krople działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Propolis plus mikstura krople – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Propolis plus mikstura krople działanie

  Skład Propolis (kit pszczeli), liść babki lancetowatej, koszyczek rumianku, liść karczocha, liść mięty pieprzowej, etanol, woda. Zawartość etanolu: max. 55 % obj.   Dawkowanie 25 kropli (1 ml) rozpuścić w niewielkiej ilości wody (1/4 szklanki). Roztwór posłodzić cukrem lub miodem. Przyjmować, w zależności od potrzeby, zazwyczaj trzy razy dziennie. Czas stosowania: do trzech miesięcy. Po dwutygodniowej przerwie można wznowić przyjmowanie preparatu.Porcja dzienna produktu dostarcza 3 ml ekstraktów z propolisu i ziół (1:5) w proporcjach: 1,5 ml propolisu 0,4 ml babki lancetowatej 0,4 ml rumianku 0,4 ml karczocha 0,3 ml mięty pieprzowej   Przeciwwskazania Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem. Preparat biologiczny – osad i zmętnienie nie stanowią wady wyrobu.Uwaga! Preparat zawiera 55 %obj. etanolu. Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele.   Zastosowanie PROPOLIS plus MIKSTURA to krople do użytku wewnętrznego wspomagające pracę narządów układu pokarmowego, polecane osobom ze skłonnością do zaburzeń żołądkowych i żołądkowo – jelitowych oraz osłabioną czynnością wątroby. PROPOLIS plus MIKSTURA posiada właściwości regenerujące osłabione tkanki narządów przewodu pokarmowego.   Opis PROPOLIS PLUS mikstura krople – preparat o korzystnym wpływie na układ pokarmowy i procesy trawienia oraz funkcjonowanie narządów wewnętrznych – żołądka, wątroby, jelit. Najważniejszym aktywnym składnikiem preparatu PROPOLIS MIKSTURA jest wyciąg z kitu pszczelego – propolisu. Propolis stosowany wewnętrznie działa stymulująco na organizm, podnosi odporność oraz wpływa korzystnie na normalizację i usprawnienie procesów życiowych. Propolis, wzbogacony wyciągami z babki lancetowatej, rumianku i mięty chroni ustrój człowieka przed wpływem niekorzystnych czynników (nieprawidłowe odżywianie, stresy), które powodują osłabienie i prowadzą do patologicznych zmian w ustroju.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Propolis plus mikstura krople, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do polskiej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy konkurencyjną cenę leków i należytą obsługę zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych portali zapewniających dostawy produktów farmacetycznych.pragniemy pokazać teraz trzy typy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa preparatów którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te zawierające zieloną herbatę.