Labofarm tabletki przeciw niestrawności

  Skład Rafinowany i standaryzowany wyciąg suchy z ostropestu – 7 mg, korzeń mniszka – 100 mg, owoc kminku – 50 mg, liść mięty – 60 mg,

Labofarm tabletki przeciw niestrawności - czyli własności, jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak małą mamy znajomość na temat Labofarm tabletki przeciw niestrawności. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak Labofarm tabletki przeciw niestrawności to popularny środek, który wielu może poprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje naszej szczególnej troski.

Labofarm tabletki przeciw niestrawności opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Labofarm tabletki przeciw niestrawności – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Labofarm tabletki przeciw niestrawności własności

  Skład Rafinowany i standaryzowany wyciąg suchy z ostropestu – 7 mg, korzeń mniszka – 100 mg, owoc kminku – 50 mg, liść mięty – 60 mg, kora kruszyny – 60 mg.   Dawkowanie Dawka jednorazowa dla osób dorosłych to 2-3 tabletki, które można przyjmować do 3 razy dziennie. Osoby w wieku podeszłym i młodzież: jednorazowo 1-2 tabletki do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować po posiłku, popijając wodą.W przypadku zażycia większej dawki leku Tabletki przeciw niestrawności Labofarm® niż zalecana:Przedawkowanie wywołuje biegunkę z możliwością utraty elektrolitów, w szczególności jonów potasu. W przypadku przedawkowania należy uzupełnić niedobór płynów i elektrolitów. W przypadku pominięcia dawki leku Tabletki przeciw niestrawności Labofarm®: Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.   Przechowywanie leku Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 25oC, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.   Działania niepożądane Dotychczas nie odnotowano. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy poinformować o nich lekarza.   Interakcje Brak danych.   Ciąża i karmienie piersią Z uwagi na brak danych możliwość stosowania w okresie ciąży należy skonsultować z lekarzem. Z uwagi na możliwość przechodzenia niektórych składników do mleka, stosowanie w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.   Ważne Zachować szczególną ostrożność:gdyż produkt nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. Decyzję o stosowaniu przez okres dłuższy niż 14 dni może podjąć lekarz. W przypadku kamicy żółciowej możliwość zastosowania należy skonsultować z lekarzem. Stosowanie leku u dzieci:Decyzję o stosowaniu u dzieci w wieku poniżej 12 lat może podjąć lekarz pediatra.   Przeciwwskazania Nie należy stosować Tabletek przeciw niestrawności Labofarm,® jeśli występuje nadwrażliwość na korę kruszyny lub związki antranoidowe, a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z pozostałych składników leku. Nie należy stosować również w przypadku niedrożności jelit lub dróg żółciowych, bólów brzucha o nieustalonej etiologii, ostrych schorzeń zapalnych jelit, zapalenia wyrostka robaczkowego.   Opis LABOFARM TABLETKI PRZECIW NIESTRAWNOŚCI tradycyjnie stosuje się w dolegliwościach związanych z zaburzeniami procesu trawienia takimi jak: uczucie pełności w żołądku, wzdęcia, zbyt małe wydzielanie żółci i soku żołądkowego. Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się na długim okresie stosowania i doświadczeniu.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Labofarm tabletki przeciw niestrawności, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do działającej online apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Polecamy sami dobrą wartość leków i naprawdę dobrą obsługę zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych portali zapewniających dostarczanie leków.pragniemy zaprezetować teraz trzy typy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej sekcji zostało wycofanych ze względu na niedociągnięcia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające chrom.