Imodium instant

  Skład 1 tabl. (liofilizat doustny) zawiera 2 mg chlorowodorku loperamidu.   Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 6 r.ż.: ostra biegunka – początkowo 4 mg na dobę dla dorosłych i 2 mg na dobę

Imodium instant - różne dane na temat produktu. Sami widzimy jak niewielką posiadamy wiedzę w temacie Imodium instant. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - tak Imodium instant to popularny środek, który człowiekowi może poprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Imodium instant opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Imodium instant – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Imodium instant informacje

  Skład 1 tabl. (liofilizat doustny) zawiera 2 mg chlorowodorku loperamidu.   Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 6 r.ż.: ostra biegunka – początkowo 4 mg na dobę dla dorosłych i 2 mg na dobę dla dzieci, następnie 2 mg po każdym kolejnym wolnym stolcu; biegunka przewlekła – początkowo 4 mg na dobę dla dorosłych i 2 mg na dobę dla dzieci, dawkę tę należy stosować do momentu uzyskania 1-2 normalnych stolców na dobę, co zazwyczaj osiąga się poprzez utrzymanie dawki 2-12 mg na dobę. Dawka maksymalna w biegunce ostrej i przewlekłej wynosi 16 mg (8 kaps. lub tabl.) na dobę dla dorosłych; w przypadku dzieci dawka musi być dostosowana do m.c. – 6 mg (3 kaps. lub tabl.) na 20 kg m.c.Tabletkę Imodium Instant należy położyć na języku, poczekać do jej rozpuszczenia i połknąć.   Ciąża Nie stwierdzono działania teratogennego i embriotoksycznego po zastosowaniu loperamidu. Preparatu nie należy stosować w ciąży, zwłaszcza w I trymestrze chyba, że korzyść dla matki przewyższa potencjalne zagrożenie dla płodu. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie karmienia piersią (małe ilości loperamidu mogą przenikać do mleka matki).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci poniżej 6 r.ż. Wstępny okres leczenia ostrej czerwonki (obecność krwi w kale, wysoka gorączka). Ostre wrzodziejące zapalenie jelit lub rzekomobłoniaste zapalenie jelit, związane z podawaniem antybiotyków o szerokim spektrum działania. Pacjenci, u których niepożądane jest zwolnienie perystaltyki jelit (należy przerwać leczenie w przypadku wystąpienia zaparć, wzdęcia lub rozwijającej się niedrożności). Fenyloketonuria.   Wskazania Objawowe leczenie ostrej i przewlekłej biegunki różnego pochodzenia. U pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego może być stosowany w celu zmniejszenia ilości i objętości stolców zwiększenia ich konsystencji.   Działanie Doustny lek przeciwbiegunkowy, działający silnie i długotrwale. Loperamid wiąże się z receptorami opioidowymi w ścianie jelita. W następstwie tego hamuje uwalnianie acetylocholiny i prostaglandyn, zmniejszając tym samym perystaltykę przewodu pokarmowego. Zwiększa spoczynkowe napięcie zwieracza odbytu, ułatwiając utrzymanie stolca, jednocześnie zmniejszając natychmiastową potrzebę wypróżnienia (parcie na stolec). Nie działa na o.u.n. Po podaniu doustnym dobrze wchłania się z jelita, jest metabolizowany w wątrobie. Wiąże się w 95% z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest wydalany głównie z kałem, nie jest wydalany z moczem. T0,5 wynosi 9-14 h (średnio 10,8 h). Tabletki Imodium Instant są równoważne pod względem biodostępności z kapsułkami Imodium.   Opis IMODIUM stosowany w objawowym leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki różnego pochodzenia. U pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego może być stosowany w celu zmniejszenia ilości i objętości stolców zwiększenia ich konsystencji.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Imodium instant, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do naszej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Polecamy sami konkurencyjną wartość leków i właściwą obsługę zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostarczanie farmaceutyków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele preperatów z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych należą te zawierające l-karnitynę.