Multilac

  Skład Liofilizat bakterii probiotycznych należących do 9 szczepów 4.5 miliarda bakterii (4.50 x 109 CFU*) Lactobacillus rhamnosus 4.50 x 108 CFU Lactobacillus casei 2.25 x 108 CFU Lactobacillus plantarum 2.25 x 108 CFU

Multilac - właściwości i własności. Sami widzimy jak małą mamy wiedzę w temacie Multilac. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - istotnie Multilac to istotny środek, który niejdenemu może naprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Multilac opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Multilac – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Multilac własności

  Skład Liofilizat bakterii probiotycznych należących do 9 szczepów 4.5 miliarda bakterii (4.50 x 109 CFU*) Lactobacillus rhamnosus 4.50 x 108 CFU Lactobacillus casei 2.25 x 108 CFU Lactobacillus plantarum 2.25 x 108 CFU Lactobacillus helveticus 9.00 x 108 CFU Lactococcus lactis 9.00 x 108 CFU Bifidobacterium longum 6.75 x 108 CFU Bifidobacterium bifidum 2.25 x 108 CFU Bifidobacterium breve 4.50 x 108 CFU Streptococcus thermophilus 4.50 x 108 CFU Składnik prebiotyczny oligofruktoza 63 mg *CFU – colony forming unit – jednostka tworząca kolonię bakterii Substancje pomocnicze: substancje wypełniające: skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana pre-żelowana; substancja poślizgowa: stearynian magnezu E470b, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza E464; barwnik: dwutlenek tytanu E171; substancje powlekające: szelak E904, kwas alginowy E400, cytrynian trójetylu E1505, mączka chleba świętojańskiego E410, oliwa z oliwek; stabilizator: kwas askorbinowy E300.   Sposób użycia MULTILAC stosuje się doustnie, 1 kapsułkę dziennie.   Zastosowanie w trakcie i/ lub po antybiotykoterapii z zaburzeniami czynnościowym jelit (m.in. wzdęcia, zaparcia, zespół jelita drażliwego) z biegunką o różnej etiologii – biegunka podróżnych – biegunką wirusową (rotawirus) – biegunka po antybiotykoterapii ze schorzeniami o podłożu alergicznym – alergia pokarmowa (m.in. alergia na białko mleka)- z nietolerancją laktozy o zwiększonej skłonności do infekcji (przeziębienia)   Opis MULTILAC – nowoczesny synbiotyk zawierający 9 wyselekcjonowanych żywych szczepów bakterii probiotycznych innowacyjny proces enkapsulacji zapewnia zwiększoną trwałość i skuteczność bakterii probiotycznych nie wymaga przechowywania w lodówce wygodne dawkowanie 1 x dziennie
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Multilac, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej online taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Gwarantujemy konkurencyjną wartość farmaceutyków i fachową obsługę pacjentów. Apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej znanych i wyróżniających się portali zapewniających dostawy produktów farmacetycznych.pragniemy zaprezetować teraz trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków którą biorą faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te posiadające w składzie l-karnitynę.