Multilac

  Skład Liofilizat bakterii probiotycznych należących do 9 szczepów 4.5 miliarda bakterii (4.50 x 109 CFU*) Lactobacillus rhamnosus 4.50 x 108 CFU Lactobacillus casei 2.25 x 108 CFU Lactobacillus plantarum 2.25 x 108 CFU

Multilac - właściwości i własności. Sami możemy sprawdzić jak małą mamy wiedzę na temat Multilac. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Multilac to popularny środek, który wielu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje naszej specjalnej troski.

Multilac opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Multilac – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Multilac własności

  Skład Liofilizat bakterii probiotycznych należących do 9 szczepów 4.5 miliarda bakterii (4.50 x 109 CFU*) Lactobacillus rhamnosus 4.50 x 108 CFU Lactobacillus casei 2.25 x 108 CFU Lactobacillus plantarum 2.25 x 108 CFU Lactobacillus helveticus 9.00 x 108 CFU Lactococcus lactis 9.00 x 108 CFU Bifidobacterium longum 6.75 x 108 CFU Bifidobacterium bifidum 2.25 x 108 CFU Bifidobacterium breve 4.50 x 108 CFU Streptococcus thermophilus 4.50 x 108 CFU Składnik prebiotyczny oligofruktoza 63 mg *CFU – colony forming unit – jednostka tworząca kolonię bakterii Substancje pomocnicze: substancje wypełniające: skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana pre-żelowana; substancja poślizgowa: stearynian magnezu E470b, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza E464; barwnik: dwutlenek tytanu E171; substancje powlekające: szelak E904, kwas alginowy E400, cytrynian trójetylu E1505, mączka chleba świętojańskiego E410, oliwa z oliwek; stabilizator: kwas askorbinowy E300.   Sposób użycia MULTILAC stosuje się doustnie, 1 kapsułkę dziennie.   Zastosowanie w trakcie i/ lub po antybiotykoterapii z zaburzeniami czynnościowym jelit (m.in. wzdęcia, zaparcia, zespół jelita drażliwego) z biegunką o różnej etiologii – biegunka podróżnych – biegunką wirusową (rotawirus) – biegunka po antybiotykoterapii ze schorzeniami o podłożu alergicznym – alergia pokarmowa (m.in. alergia na białko mleka)- z nietolerancją laktozy o zwiększonej skłonności do infekcji (przeziębienia)   Opis MULTILAC – nowoczesny synbiotyk zawierający 9 wyselekcjonowanych żywych szczepów bakterii probiotycznych innowacyjny proces enkapsulacji zapewnia zwiększoną trwałość i skuteczność bakterii probiotycznych nie wymaga przechowywania w lodówce wygodne dawkowanie 1 x dziennie
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Multilac, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Polecamy zajrzenie do działającej online apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Polecamy sami dobrą wartość farmaceutyków i właściwą satysfakcję odwiedzających portal. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek zapewniających dostawy farmaceutyków.Musimy zaprezetować dzisiaj trzy grupy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele środków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do najważniejszych należą te zawierające w składzie zieloną herbatę.