Hepatenal max tabletki

Opakowanie: 30 tabletek Opis: Suplement diety HEPATENAL MAX zawiera w swoim składzie L-asparginian L-ornityny oraz ekstrakt karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus). Polecany jest dla osób stosujących złą dietę, spożywających alkohol, zażywających leki,

Hepatenal max tabletki - cechy, właściwości i działanie. Sami możemy sprawdzić jak małą posiadamy wiedzę w temacie Hepatenal max tabletki. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - oczywiście Hepatenal max tabletki to popularny środek, który człeku może poprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Hepatenal max tabletki informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Hepatenal max tabletki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hepatenal max tabletki opis

Opakowanie: 30 tabletek Opis: Suplement diety HEPATENAL MAX zawiera w swoim składzie L-asparginian L-ornityny oraz ekstrakt karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus). Polecany jest dla osób stosujących złą dietę, spożywających alkohol, zażywających leki, w celu wspomagania pracy wątroby w procesach odtruwania organizmu. Skład: 1 tabletka zawiera – składniki czynne: 150 mg L-asparginianu L-ornityny, 50 mg suchego ekstraktu karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus), substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu. Masa tabletki: 308 mg Sposób użycia: Zalecane jest przyjmowanie od 1 do 2 tabletek 2 razy dziennie podczas posiłku. Nie zaleca się podawania produktu dzieciom poniżej 7 roku życia oraz kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Hepatenal max tabletki, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno. Zapraszamy do polskiej internetowej apteki po leki i po informacje. Gwarantujemy konkurencyjną wartość leków i fachową obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych stron internetowych zapewniających dostawy leków.Chcemy pokazać w tym miejscu trzy typy prepratów. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało wycofanych ze względu na uchybienia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych należą te zawierające w składzie l-karnitynę.