Hepatenal max tabletki

Opakowanie: 30 tabletek Opis: Suplement diety HEPATENAL MAX zawiera w swoim składzie L-asparginian L-ornityny oraz ekstrakt karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus). Polecany jest dla osób stosujących złą dietę, spożywających alkohol, zażywających leki,

Hepatenal max tabletki - cechy, właściwości i działanie. Zobaczmy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Hepatenal max tabletki. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście Hepatenal max tabletki to znany środek, który człowiekowi powinien poprawić zdrowie. Zdrowie przecież wymaga twojej specjalnej troski.

Hepatenal max tabletki informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Hepatenal max tabletki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hepatenal max tabletki opis

Opakowanie: 30 tabletek Opis: Suplement diety HEPATENAL MAX zawiera w swoim składzie L-asparginian L-ornityny oraz ekstrakt karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus). Polecany jest dla osób stosujących złą dietę, spożywających alkohol, zażywających leki, w celu wspomagania pracy wątroby w procesach odtruwania organizmu. Skład: 1 tabletka zawiera – składniki czynne: 150 mg L-asparginianu L-ornityny, 50 mg suchego ekstraktu karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus), substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu. Masa tabletki: 308 mg Sposób użycia: Zalecane jest przyjmowanie od 1 do 2 tabletek 2 razy dziennie podczas posiłku. Nie zaleca się podawania produktu dzieciom poniżej 7 roku życia oraz kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Hepatenal max tabletki, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do polskiej internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Polecamy sami konkurencyjną cenę leków i należytą satysfakcję zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa ma być jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostarczanie produktów farmacetycznych.Musimy zaprezetować teraz trzy typy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych ze względu na usterki w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te zawierające chrom.