Essentiale forte kapsułki

Postać: Opakowanie – 50 kapsułek. Skład: 1 kapsułki zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę. Działanie: Preparat zawiera fosfolipidy – estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego i

Essentiale forte kapsułki - właściwości i własności. Zobaczmy jak małą mamy wiedzę w temacie Essentiale forte kapsułki. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - istotnie Essentiale forte kapsułki to produkt, który człowiekowi powinien pomóc. Zdrowie przecież potrzebuje twojej szczególnej troski.

Essentiale forte kapsułki opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Essentiale forte kapsułki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Essentiale forte kapsułki własności

Postać: Opakowanie – 50 kapsułek. Skład: 1 kapsułki zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę. Działanie: Preparat zawiera fosfolipidy – estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego i oleinowego). Fosfolipidy są wbudowywane w błony hepatocytów, uzupełniając ubytki powstałe wskutek procesu chorobowego oraz przyspieszając regenerację uszkodzonych komórek, są niezbędne w procesie proliferacji i różnicowania się komórek wątroby. Hamują proces włóknienia w wątrobie poprzez zmniejszenie produkcji kolagenu i zwiększenie aktywności kolagenazy. Obniżają wrażliwość hepatocytów na czynniki cytotoksyczne systemu immunologicznego. Fosfolipidy są wydzielane do żółci i powodują obniżenie stosunku cholesterol/fosfolipidy oraz zwiększają rozpuszczalność cholesterolu w żółci, co ma istotne znaczenie w profilaktyce kamicy żółciowej. Uczestniczą w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu rozpuszczonych w nich witamin. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład fosfolipidów zmniejszają stężenie cholesterolu i normalizują poziom lipoprotein w surowicy, działając przeciwmiażdżycowo. Zwiększają transport cholesterolu z tkanek pozawątrobowych do wątroby i aktywują enzymy lipolityczne. Poprawiają przepływ krwi w naczyniach poprzez zmniejszenie adhezji płytek krwi i zwiększenie plastyczności krwinek czerwonych. Wskazania: Wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami. Wspomagająco w zapobieganiu nawrotom kamicy żółciowej i leczeniu zaburzeń czynnościowych dróg żółciowych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią: W ciąży należy zachować ostrożność. Działanie niepożądane: Rzadko: łagodne zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (nudności, luźne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej). Bardzo rzadko: reakcje nadwrażliwości (obrzęk alergiczny). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: 2 kapsułki 3 razy dziennie, następnie 1 kapsułki 3 razy jako dawkę podtrzymujące. Leczenie powinno trwać 6-12 mies. Przyjmować w czasie posiłków, nie rozgryzając.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Essentiale forte kapsułki, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy w celu odwiedzenia do polskiej taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Oferujemy adekwatną cenę farmaceutyków i właściwą obsługę zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa ma być jedną z siedmiu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek zapewniających przesyłanie leków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja substancji po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele środków z tej sekcji zostało zlikwidowanych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te posiadające w składzie chrom.