Essentiale forte kapsułki

Postać: Opakowanie – 50 kapsułek. Skład: 1 kapsułki zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę. Działanie: Preparat zawiera fosfolipidy – estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego i

Essentiale forte kapsułki - właściwości i własności. Zobaczmy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Essentiale forte kapsułki. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Essentiale forte kapsułki to istotny środek, który niejdenemu może pomóc. Zdrowie przecież potrzebuje twojej szczególnej troski.

Essentiale forte kapsułki opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Essentiale forte kapsułki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Essentiale forte kapsułki własności

Postać: Opakowanie – 50 kapsułek. Skład: 1 kapsułki zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę. Działanie: Preparat zawiera fosfolipidy – estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego i oleinowego). Fosfolipidy są wbudowywane w błony hepatocytów, uzupełniając ubytki powstałe wskutek procesu chorobowego oraz przyspieszając regenerację uszkodzonych komórek, są niezbędne w procesie proliferacji i różnicowania się komórek wątroby. Hamują proces włóknienia w wątrobie poprzez zmniejszenie produkcji kolagenu i zwiększenie aktywności kolagenazy. Obniżają wrażliwość hepatocytów na czynniki cytotoksyczne systemu immunologicznego. Fosfolipidy są wydzielane do żółci i powodują obniżenie stosunku cholesterol/fosfolipidy oraz zwiększają rozpuszczalność cholesterolu w żółci, co ma istotne znaczenie w profilaktyce kamicy żółciowej. Uczestniczą w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu rozpuszczonych w nich witamin. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład fosfolipidów zmniejszają stężenie cholesterolu i normalizują poziom lipoprotein w surowicy, działając przeciwmiażdżycowo. Zwiększają transport cholesterolu z tkanek pozawątrobowych do wątroby i aktywują enzymy lipolityczne. Poprawiają przepływ krwi w naczyniach poprzez zmniejszenie adhezji płytek krwi i zwiększenie plastyczności krwinek czerwonych. Wskazania: Wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami. Wspomagająco w zapobieganiu nawrotom kamicy żółciowej i leczeniu zaburzeń czynnościowych dróg żółciowych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią: W ciąży należy zachować ostrożność. Działanie niepożądane: Rzadko: łagodne zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (nudności, luźne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej). Bardzo rzadko: reakcje nadwrażliwości (obrzęk alergiczny). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: 2 kapsułki 3 razy dziennie, następnie 1 kapsułki 3 razy jako dawkę podtrzymujące. Leczenie powinno trwać 6-12 mies. Przyjmować w czasie posiłków, nie rozgryzając.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Essentiale forte kapsułki, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Oferujemy adekwatną wartość farmaceutyków i właściwą satysfakcję klientów apteki. Nasza apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej popularnych i wyróżniających się stron internetowych dających usługi dostawy farmaceutyków.Musimy zaprezetować dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych należą te zawierające w składzie zieloną herbatę.