Essentiale forte kapsułki

Postać: Opakowanie – 50 kapsułek. Skład: 1 kapsułki zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę. Działanie: Preparat zawiera fosfolipidy – estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego i

Essentiale forte kapsułki - właściwości i własności. Zobaczmy jak niedostateczną mamy wiedzę na temat Essentiale forte kapsułki. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę Essentiale forte kapsułki to produkt, który człeku powinien pomóc. Zdrowie potrzebuje twojej szczególnej troski.

Essentiale forte kapsułki opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Essentiale forte kapsułki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Essentiale forte kapsułki własności

Postać: Opakowanie – 50 kapsułek. Skład: 1 kapsułki zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę. Działanie: Preparat zawiera fosfolipidy – estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego i oleinowego). Fosfolipidy są wbudowywane w błony hepatocytów, uzupełniając ubytki powstałe wskutek procesu chorobowego oraz przyspieszając regenerację uszkodzonych komórek, są niezbędne w procesie proliferacji i różnicowania się komórek wątroby. Hamują proces włóknienia w wątrobie poprzez zmniejszenie produkcji kolagenu i zwiększenie aktywności kolagenazy. Obniżają wrażliwość hepatocytów na czynniki cytotoksyczne systemu immunologicznego. Fosfolipidy są wydzielane do żółci i powodują obniżenie stosunku cholesterol/fosfolipidy oraz zwiększają rozpuszczalność cholesterolu w żółci, co ma istotne znaczenie w profilaktyce kamicy żółciowej. Uczestniczą w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu rozpuszczonych w nich witamin. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład fosfolipidów zmniejszają stężenie cholesterolu i normalizują poziom lipoprotein w surowicy, działając przeciwmiażdżycowo. Zwiększają transport cholesterolu z tkanek pozawątrobowych do wątroby i aktywują enzymy lipolityczne. Poprawiają przepływ krwi w naczyniach poprzez zmniejszenie adhezji płytek krwi i zwiększenie plastyczności krwinek czerwonych. Wskazania: Wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami. Wspomagająco w zapobieganiu nawrotom kamicy żółciowej i leczeniu zaburzeń czynnościowych dróg żółciowych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią: W ciąży należy zachować ostrożność. Działanie niepożądane: Rzadko: łagodne zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (nudności, luźne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej). Bardzo rzadko: reakcje nadwrażliwości (obrzęk alergiczny). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: 2 kapsułki 3 razy dziennie, następnie 1 kapsułki 3 razy jako dawkę podtrzymujące. Leczenie powinno trwać 6-12 mies. Przyjmować w czasie posiłków, nie rozgryzając.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Essentiale forte kapsułki, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do działającej online internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy adekwatną wartość farmaceutyków i należytą satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej popularnych i wyróżniających się stron internetowych świadczących usługi dostawy leków.Chcemy zaprezetować teraz trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja preparatów którą biorą faceci z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te posiadające w składzie chrom.