Cholamid tabletki

Postać: Tabletki – 30 sztuk. Nazwa międzynarodowa substancji czynnej: Nicotinylmethylamidum. Postać i dawka: Cholamid, 500 mg, tabletki. Substancje czynne: 1 tabletka zawiera substancję czynną: N-hydroksymetyloamid kwasu nikotynowego

Cholamid tabletki - czyli własności, jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak małą mamy wiedzę w temacie Cholamid tabletki. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Cholamid tabletki to znany środek, który niejdenemu powinien pomóc. Twoje zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Cholamid tabletki informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Cholamid tabletki – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cholamid tabletki informacje

Postać: Tabletki – 30 sztuk. Nazwa międzynarodowa substancji czynnej: Nicotinylmethylamidum. Postać i dawka: Cholamid, 500 mg, tabletki. Substancje czynne: 1 tabletka zawiera substancję czynną: N-hydroksymetyloamid kwasu nikotynowego 500 mg oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, talk, magnezu stearynian, skrobi glikolan sodu, krzemu dwutlenek koloidalny. Wskazania: Lek wykazuje działania żółciopędne i odkażające drogi żółciowe. Po podaniu doustnym ulega w organizmie hydrolizie do kwasu nikotynowego i formaldehydu. Kwas nikotynowy wykazuje działanie żółciopędne, żółciotwórcze i rozkurczające na pęcherzyk i drogi żółciowe. Formaldehyd wywiera działanie przeciwbakteryjne w wyniku hamowania enzymów drobnoustrojów. Lek Cholamid stosuje się żółciopędnie w zaburzeniach czynności pęcherzyka żółciowego. Zanim zastosuje się lek Cholamid. Nie należy stosować leku Cholamid, jeśli występuje: – nadwrażliwość na kwas nikotynowy i jego pochodne, formaldehyd oraz na którykolwiek składnik preparatu, – żółtaczka mechaniczna i cholestatyczna. Zachować szczególną ostrożność stosując Cholamid w przypadku kamicy żółciowej ze względu na możliwość wtórnego uszkodzenia wątroby lub trzustki w wyniku wzrostu ciśnienia w drogach żółciowych na skutek działania żółciopędnego leku. Z tego względu stosowanie leku w tym przypadku powinno być skonsultowane z lekarzem. Dawkowanie: Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem. Lek należy przyjmować doustnie, po posiłkach. Zwykle początkowo stosuje się 2 tabletki 3 razy na dobę. Po uzyskaniu poprawy dawkę zmniejsza się do 1 tabletki 3 razy na dobę. Czas leczenia najczęściej wynosi około 10 dni. W razie potrzeby lek można stosować w skojarzeniu z antybiotykami.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Cholamid tabletki, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do polskiej apteki internetowej po leki i po informacje. Polecamy sami dobrą wartość farmaceutyków i fachową obsługę klientów apteki. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi przesyłanie produktów farmacetycznych.Chcemy pokazać dzisiaj trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych należą te posiadające l-karnitynę.