Humana elektrolit o smaku koperkowym

  Skład Gotowy do spożycia roztwór zawiera w 100 ml w 1. porcji (250 ml)Wartość energetyczna kJ 33 83 Kcal 8 20glukoza, chlorek sodu, maltodekstryny, cytrynian potasu, cytrynian sodu, wyciąg z kopru włoskiego, wyciąg z

Humana elektrolit o smaku koperkowym - opis tego produktu i jego właściwości. Sami możemy sprawdzić jak niewielką mamy znajomość na temat Humana elektrolit o smaku koperkowym. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Humana elektrolit o smaku koperkowym to istotny środek, który każdemu powinien naprawić zdrowie. Zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Humana elektrolit o smaku koperkowym działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Humana elektrolit o smaku koperkowym – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Humana elektrolit o smaku koperkowym opis

  Skład Gotowy do spożycia roztwór zawiera w 100 ml w 1. porcji (250 ml)Wartość energetyczna kJ 33 83 Kcal 8 20glukoza, chlorek sodu, maltodekstryny, cytrynian potasu, cytrynian sodu, wyciąg z kopru włoskiego, wyciąg z kminku, olejek z kopru włoskiego  Dawkowanie Dawkowanie i czas leczenia powinny być zgodne ze wskazaniami lekarza. W przypadku ich braku, przez pierwsze 6 – 12 godzin zaleca się następujące postępowanie:1. – 3. miesiąc: 50 – 100 ml/kg masy ciała; ok. 200 – 600 ml podzielone na 3 –8 butelek4. – 5. miesiąc: 50 – 100 ml/kg masy ciała; ok. 300 – 700 ml podzielone na 3 – 8 butelek6. – 12. miesiąc: 50 – 100 ml/kg masy ciała; ok. 375 – 1200 ml podzielone na 3 – 8 butelekMałe dzieci i dzieci w wieku szkolnym: 50 – 150 ml/kg masy ciała = ok. 2 – 8 butelek lub filiżanek po 200 mlDorośli: 20 – 40 ml/kg masy ciałaCiężko choremu dziecku, w trudniejszych sytuacjach i np. przy występowaniu wymiotów, roztwór musi być podawany w krótkich odstępach czasu i małymi porcjami. Należy zwracać uwagę na wystarczającą podaż płynów (np. niesłodzona harbata koperkowa, rumiankowa, herbata z owocu dzikiej róży). Nie podawać napojów zawierających węglowodany. W powrocie do odżywiania doustnego, zaleca się zastosowanie preparatu Humana HN z prebiotykiem, dzieciom z ryzykiem wystąpienia chorób alergicznych, należy podawać rozcieńczony preparat typu HA.  Sposób przygotowania Nie wolno przyrządzać preparatu Humana Elektrolit o smaku koperkowym bardziej skoncentrowanego, aniżeli zalecony: Zawartość jednej saszetki (6,25 g proszku) rozpuścić w 250 ml świeżo przegotowanej wody lub w 250 ml herbaty (np. rumiankowej lub koperkowej) i pić w porcjach na ciepło lub na zimno.   Przeciwwskazania Preparatu Humana Elektrolit o smaku koperkowym nie wolno stosować w chorobach nerek, obniżeniu poziomu kwasowości krwi, uporczywych wymiotach, wstrząsie, zaburzeniach świadomości i cukrzycy. Produkt nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Nie powinien być przyjmowany przez osoby, u których nie występuje odwodnienie organizmu. Nie stosować pozajelitowo.   Opis Humana Elektrolit o smaku koperkowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego, przeznaczonym do leczenia dyspepsji u niemowląt (biegunki niemowląt), tylko według zaleceń lekarza oraz do leczenia biegunek u dzieci i dorosłych, pod nadzorem lekarza. Humana Elektrolit o smaku koperkowym służy do szybkiego uzupełnienia strat płynów i składników mineralnych w przebiegu biegunek (doustna terapia nawadniająca).  
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Humana elektrolit o smaku koperkowym, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy konkurencyjną cenę farmaceutyków i naprawdę dobrą satysfakcję zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej znanych i wyróżniających się portali świadczących usługi dostawy leków.Chcemy zaprezetować dzisiaj trzy serie farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa substancji którą biorą faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele preperatów z tej sekcji zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych należą te zawierające w składzie zieloną herbatę.