Lookeina

  Opis Lookeina jest preparatem o kompleksowym składzie, zawierającym substancje, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Luteina i zeaksantyna to karotenoidy mające właściwości antyoksydacyjne. Luteina wchodzi w skład plamki żółtej oka, która odpowiada za ostrość

Lookeina - cechy, właściwości i działanie. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną mamy znajomość na temat Lookeina. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Lookeina to produkt, który wielu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje naszej specjalnej troski.

Lookeina własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Lookeina – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lookeina informacje

  Opis Lookeina jest preparatem o kompleksowym składzie, zawierającym substancje, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Luteina i zeaksantyna to karotenoidy mające właściwości antyoksydacyjne. Luteina wchodzi w skład plamki żółtej oka, która odpowiada za ostrość widzenia. Organizm człowieka nie wytwarza luteiny, dlatego ważne jest dostarczanie jej wraz z dietą. Preparat Lookeina zawiera dokładnie przebadaną, opatentowaną luteinę krystaliczną FloraGLO®, która charakteryzuje się wysoką przyswajalnością, ponieważ nie jest estryfikowana. Dzięki temu jest wchłaniana w jelicie cienkim bez konieczności wcześniejszego jej przekształcenia. Preparat Lookeina wyróżnia się wysoką zawartością kwasów omega-3: dokozaheksaenowego (DHA) i eikozapentaenowego (EPA). DHA przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu widzenia. Efekt ten można osiągnąć przy spożywaniu 250 mg DHA dziennie.Witaminy E i C oraz miedź, cynk i selen pełnią funkcje przeciwutleniaczy chroniących komórki organizmu, w tym komórki układu nerwowego i oczu, przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki.Witamina C pomaga zachować prawidłową strukturę i funkcjonowanie naczyń krwionośnych i wraz z miedzią wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.Cynk i witamina A wspomagają właściwy przebieg procesu widzenia. Ponadto cynk jest ważny dla prawidłowego metabolizmu witaminy A.   Zastosowanie preparat polecany jest w celu wspierania prawidłowych funkcji narządu wzroku. Polecany jest jako uzupełnienie diety osób pracujących długo przy komputerze, prowadzących wiele godzin samochód, dużo czytających i oglądających telewizję, zwłaszcza przy złym oświetleniu.      Skład Olej rybi o 50% zawartości DHA, żelatyna wieprzowa (składnik otoczki), witamina C (kwas L-askorbinowy), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), glukonian cynku, olej krokoszowy (nośnik), lecytyna sojowa (emulgator), witamina E (octan alfa-tokoferylu), krzemionka koloidalna bezwodna (substancja przeciwzbrylająca), węglan wapnia (nośnik), olej kukurydziany (nośnik), luteina krystaliczna FloraGLO®, glukonian miedzi, witamina A (beta-karoten), tlenek żelaza czerwony (barwnik), zeaksantyna, selenian (IV) sodu. Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: 330 mg oleju rybiego, w tym 231 mg kwasów tłuszczowych omega-3 (165 mg DHA i 33 mg EPA), 80 mg witaminy C (100%*), 12 mg witaminy E (100%*), 10 mg cynku (100%*), 10 mg luteiny, 1 mg miedzi (100%*), 800 µg witaminy A (100%*), 750 µg zeaksantyny, 55 µg selenu (100%*). * % zalecanego dziennego spożycia   Sposób użycia Dorośli 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Lookeina, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy w celu odwiedzenia do polskiej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. To własnie my oferujemy dobrą wartość leków i należytą satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi dostawy produktów farmacetycznych.Chcemy pokazać dzisiaj trzy typy farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest mnóstwo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych należą te zawierające chrom.