Phytopharm liść mięty pieprzowej

  Skład 100 g produktu zawiera 100 g liścia mięty pieprzowej, 1 saszetka zawiera 2 g liścia mięty pieprzowej.   Sposób przygotowania i użycia Dzieci powyżej 4. roku życia: 1 saszetkę leku zalać 250 ml

Phytopharm liść mięty pieprzowej - właściwości i własności. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną posiadamy wiedzę na temat Phytopharm liść mięty pieprzowej. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - istotnie Phytopharm liść mięty pieprzowej to znany środek, który człowiekowi może pomóc. Twoje zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Phytopharm liść mięty pieprzowej informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Phytopharm liść mięty pieprzowej – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Phytopharm liść mięty pieprzowej opis

  Skład 100 g produktu zawiera 100 g liścia mięty pieprzowej, 1 saszetka zawiera 2 g liścia mięty pieprzowej.   Sposób przygotowania i użycia Dzieci powyżej 4. roku życia: 1 saszetkę leku zalać 250 ml (1 szklanką) wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 10 minut. Pić szklankę naparu 3 razy dziennie. Młodzież i dorośli: 1-2 saszetki zalać 250 ml (1 szklanka) wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 10 minut. Pić szklankę naparu 3-4 razy dziennie. Jeżeli dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią w ciągu 2 tygodni stosowania produktu, skontaktować się z lekarzem.W przypadku pominięcia dawki leku, nie należy stosować dawki podwójnej celem uzupełnienia pominiętej dawki.   Ostrzeżenia specjalne Pacjenci z chorobą refluksową (refluksem żołądkowo-przełykowym i towarzyszącą zgagą) powinni unikając stosowania produktu, ponieważ pieczenie w przełyku (zgaga) może się nasilić. Pacjenci z kamicą pęcherzyka żółciowego i innymi chorobami dróg żółciowych powinni stosować lek ostrożnie. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 4. roku życia z powodu braku danych dotyczących bezpieczeństwa.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na liść mięty pieprzowej lub na mentol.   Wskazania Produkt leczniczy stosowany tradycyjnie w celu łagodzenia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, takich jak: niestrawność i wzdęcia.   Opis PHYTOPHARM liść mięty pieprzowej (Menthae piperitae folium) – produkt leczniczy stosowany tradycyjnie w celu łagodzenia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, takich jak niestrawność i wzdęcia.  
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Phytopharm liść mięty pieprzowej, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę internetowej apteki po leki i po informacje. Gwarantujemy adekwatną wartość leków i naprawdę dobrą satysfakcję pacjentów. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych świadczących usługi dostawy farmaceutyków.Musimy zaprezetować teraz trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa preparatów po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele środków z tej grupy zostało zlikwidowanych ze względu na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych przynależą te posiadające l-karnitynę.