Pokrzywa

  Skład Skład 1 tabletki:wyciąg z pokrzywy, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), karagen (zagęstnik), alginian propylenowo – glikolowy (zagęstnik), laktoza, lecytyna (emulgator). Masa 1 tabletki: 0,25g.Maksymalna porcja dzienna 6

Pokrzywa - czyli zapewne wszystko na ten temat. Zobaczmy jak niewielką mamy znajomość na temat Pokrzywa. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście Pokrzywa to znany środek, który człeku może naprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Pokrzywa działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Pokrzywa – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pokrzywa działanie

  Skład Skład 1 tabletki:wyciąg z pokrzywy, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), karagen (zagęstnik), alginian propylenowo – glikolowy (zagęstnik), laktoza, lecytyna (emulgator). Masa 1 tabletki: 0,25g.Maksymalna porcja dzienna 6 tabletek zawiera: 900mg wyciągu z pokrzywy.   Sposób użycia 1-2 tabletki 3 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Nie przekraczać porcji 6 tabletek dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Wskazanie stosować jako środek ogólnie wzmacniający, uodparniający i oczyszczający organizm, uzupełniający niedobory minerałów i witamin (głównie w okresie wiosennym), w celu przyspieszenia przemiany materii. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.   Działanie wyciąg z pokrzywy jest naturalnym, bogatym źródłem witamin (m.in. C, B2, K) i łatwo przyswajalnych soli mineralnych (głównie wapnia i potasu). Ma właściwości wzmacniające i uodparniające. Działa też moczopędnie i krwiotwórczo. Korzystnie wpływa na przemianę materii (ułatwia usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii). Pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci, ułatwia trawienie. zwiększa odporność organizmu wzmacnia włosy i paznokcie
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Pokrzywa, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej 24 godziny na dobę apteki internetowej po leki i po informacje. Polecamy sami niewysoką wartość farmaceutyków i fachową satysfakcję odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa ma być jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych portali dających usługi przesyłanie leków.Chcemy zaprezetować dzisiaj trzy typy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na niedociągnięcia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych należą te posiadające zieloną herbatę.