Eye

  Składniki Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera:Olej z ryb (omega-3) 800 mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mgDHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mgOlej z wiesiołka (omega-6)GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mgNaturalna witamina E 3,6

Eye . Zobaczmy jak niewielką mamy znajomość na temat Eye. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Eye to popularny środek, który człowiekowi może pomóc. Nasze zdrowie potrzebuje twojej szczególnej troski.

Eye własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Eye – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Eye opis

  Składniki Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera:Olej z ryb (omega-3) 800 mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mgDHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mgOlej z wiesiołka (omega-6)GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mgNaturalna witamina E 3,6 mg  Sposób stosowania Dawka inicjująca: Przy stosowaniu eye q po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie dawki inicjującej 6 kapsułek lub 3 łyżeczki płynu (15ml) dziennie w dwóch dawkach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni.Dawka podtrzymująca: Po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania dawkę dzienną można zmniejszyć do 2 kapsułek lub 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  PrzechowywanieNależy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.  Wskazania Dzieci od 3 roku życia, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.  Opis EYE Q – to skuteczna i bezpieczna pomoc dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się.Badania naukowe przeprowadzone z preparatem eye q potwierdzają korzyści, jakie może przynieść podawanie eye q dzieciom i młodzieży:Znacząca redukcja zaburzeń uwagi, impulsywności i nadpobudliwościPoprawa koncentracjiZmniejszenie zachowań agresywnychPoprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisaniaPoprawa samooceny i poczucia własnej wartości.EYE Q wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu. Dostarcza kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA bezpośrednio do organizmu. Zawiera olej z ryb morskich i olej z wiesiołka. Eye q ma najwyższy naturalnie możliwy stosunek EPA/DHA, 3,2:1. Inne preparaty zawierające kwasy omega-3 często mają standardowy stosunek EPA/DHA na poziomie 1,5:1. EYE Q – to wyjątkowy suplement diety o wysokiej jakości:Naturalny, nie poddawany obróbce technologicznejNaturalnie wolny od toksyn i jakichkolwiek środków chemicznychBez ryzyka kumulacji szkodliwych substancjiNie zawiera witaminy A i DPozbawiony smaku i zapachu rybySkuteczność potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznychW EYE Q nie ma:środków konserwującychsztucznych barwnikówkwasu cytrynowegosubstancji słodzących (aspartam, mannitol)kazeinyglutenu
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Eye, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Polecamy zajrzenie do polskiej taniej apteki internetowej po leki i po informacje. Polecamy sami dobrą cenę leków i należytą obsługę zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest jedną z siedmiu najbardziej znanych i wyróżniających się placówek zapewniających dostarczanie leków.Musimy pokazać dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele środków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest dużo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najważniejszych przynależą te zawierające w składzie chrom.