Eye

  Składniki Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera: Olej z ryb (omega-3) 800 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg

Eye - czyli własności, jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak małą mamy znajomość na temat Eye. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Eye to produkt, który człeku powinien pomóc. Nasze zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Eye własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Eye – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Eye własności

  Składniki Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera: Olej z ryb (omega-3) 800 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg Olej z wiesiołka (omega-6) GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg Naturalna witamina E 3,6 mg   Sposób stosowania Dawka inicjująca: Przy stosowaniu eye q po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie dawki inicjującej 6 kapsułek lub 3 łyżeczki płynu (15ml) dziennie w dwóch dawkach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni. Dawka podtrzymująca: Po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania dawkę dzienną można zmniejszyć do 2 kapsułek lub 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przechowywanie Należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.   Wskazania Dzieci od 3 roku życia, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.   Opis EYE Q – to skuteczna i bezpieczna pomoc dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Badania naukowe przeprowadzone z preparatem eye q potwierdzają korzyści, jakie może przynieść podawanie eye q dzieciom i młodzieży: Znacząca redukcja zaburzeń uwagi, impulsywności i nadpobudliwości Poprawa koncentracji Zmniejszenie zachowań agresywnych Poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania Poprawa samooceny i poczucia własnej wartości. EYE Q wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu. Dostarcza kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA bezpośrednio do organizmu. Zawiera olej z ryb morskich i olej z wiesiołka. Eye q ma najwyższy naturalnie możliwy stosunek EPA/DHA, 3,2:1. Inne preparaty zawierające kwasy omega-3 często mają standardowy stosunek EPA/DHA na poziomie 1,5:1.   EYE Q – to wyjątkowy suplement diety o wysokiej jakości: Naturalny, nie poddawany obróbce technologicznej Naturalnie wolny od toksyn i jakichkolwiek środków chemicznych Bez ryzyka kumulacji szkodliwych substancji Nie zawiera witaminy A i D Pozbawiony smaku i zapachu ryby Skuteczność potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznych W EYE Q nie ma: środków konserwujących sztucznych barwników kwasu cytrynowego substancji słodzących (aspartam, mannitol) kazeiny glutenu
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Eye, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do polskiej taniej apteki internetowej po leki i po informacje. Polecamy sami adekwatną cenę leków i naprawdę dobrą satysfakcję odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa jest jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się stron internetowych świadczących usługi przesyłanie leków.Musimy pokazać dzisiaj trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele środków z tej sekcji zostało zlikwidowanych ze względu na niedociągnięcia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest dużo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najważniejszych przynależą te posiadające l-karnitynę.