Eye

  Składniki Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera: Olej z ryb (omega-3) 800 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg

Eye - czyli własności, jak, kiedy i po co używać. Sami możemy sprawdzić jak małą posiadamy wiedzę w temacie Eye. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę Eye to znany środek, który wielu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Eye własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Eye – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Eye własności

  Składniki Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera: Olej z ryb (omega-3) 800 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg Olej z wiesiołka (omega-6) GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg Naturalna witamina E 3,6 mg   Sposób stosowania Dawka inicjująca: Przy stosowaniu eye q po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie dawki inicjującej 6 kapsułek lub 3 łyżeczki płynu (15ml) dziennie w dwóch dawkach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni. Dawka podtrzymująca: Po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania dawkę dzienną można zmniejszyć do 2 kapsułek lub 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przechowywanie Należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.   Wskazania Dzieci od 3 roku życia, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.   Opis EYE Q – to skuteczna i bezpieczna pomoc dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Badania naukowe przeprowadzone z preparatem eye q potwierdzają korzyści, jakie może przynieść podawanie eye q dzieciom i młodzieży: Znacząca redukcja zaburzeń uwagi, impulsywności i nadpobudliwości Poprawa koncentracji Zmniejszenie zachowań agresywnych Poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania Poprawa samooceny i poczucia własnej wartości. EYE Q wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu. Dostarcza kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA bezpośrednio do organizmu. Zawiera olej z ryb morskich i olej z wiesiołka. Eye q ma najwyższy naturalnie możliwy stosunek EPA/DHA, 3,2:1. Inne preparaty zawierające kwasy omega-3 często mają standardowy stosunek EPA/DHA na poziomie 1,5:1.   EYE Q – to wyjątkowy suplement diety o wysokiej jakości: Naturalny, nie poddawany obróbce technologicznej Naturalnie wolny od toksyn i jakichkolwiek środków chemicznych Bez ryzyka kumulacji szkodliwych substancji Nie zawiera witaminy A i D Pozbawiony smaku i zapachu ryby Skuteczność potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznych W EYE Q nie ma: środków konserwujących sztucznych barwników kwasu cytrynowego substancji słodzących (aspartam, mannitol) kazeiny glutenu
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Eye, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej 24 godziny na dobę taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Polecamy sami konkurencyjną wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych portali dających usługi dostarczanie leków.Chcemy zaprezetować teraz trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa substancji którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do najważniejszych przynależą te zawierające chrom.