Klarin tabletki

Postać: Opakowanie – 30 tabletek. Opis: Naturalny, dietetyczny środek spożywczy przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety, w antocyjany z borówki czernicy, beta-karoten i witaminę E. Pierwszym aspektem działania preparatu jest

Klarin tabletki kiedy i jak stosować. Sami widzimy jak niedostateczną mamy wiedzę w temacie Klarin tabletki. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Klarin tabletki to znany środek, który wielu powinien pomóc. Twoje zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Klarin tabletki opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Klarin tabletki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Klarin tabletki opis

Postać: Opakowanie – 30 tabletek. Opis: Naturalny, dietetyczny środek spożywczy przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety, w antocyjany z borówki czernicy, beta-karoten i witaminę E. Pierwszym aspektem działania preparatu jest wpływ jego składników na układ naczyniowy oka. Związkami chemicznymi o udowodnionym działaniu na mikrokrążenie, a zawartymi w dużych ilościach w owocach borówki czernicy są antocyjany (14 rodzajów). Antocyjany zwiększają elastyczność naczyń włosowatych, uszczelniają śródbłonki (działanie przeciw obrzękowe). Dodatkowo wywierają działanie antyagregacyjne na płytki krwi oraz poprawiają właściwości reologiczne erytrocytów. Efektem tych działań jest zwiększona dostawa tlenu oraz substancji odżywczych do komórek siatkówki. Drugi aspekt związany jest z działaniem antyoksydacyjnym składników preparatu. Witamina E, beta-karoten oraz również antocyjany zapobiegają szkodliwemu wpływowi wolnych rodników na narząd wzroku. Celem tego działania jest zapobieżenie, czy też spowolnienie postępu zmian zwyrodnieniowych siatkówki. Trzeci kierunek działania związany jest ze wzbogaceniem preparatu w beta-karoten (prekursor retinolu), oraz przyspieszeniem regeneracji rodopsyny przez antocyjany. Efektem tych działań jest szybka (już po kilkudziesięciu minutach), krótkoterminowa poprawa widzenia objawiająca się m.in. szybszą adaptacją wzroku do ciemności, zmniejszeniem uczucia zmęczenia oczu, poprawą ostrości widzenia. Wskazania: – Profilaktycznie – pomoc w utrzymaniu dobrego wzroku – Wspomagająco w leczeniu chorób z uszkodzeniem mikrokrążenia narządu wzroku: retinopatia cukrzycowa, retinopatia w przebiegu nadciśnienia tętniczego, jaskra prosta – Wspomagająco w chorobach zwyrodnieniowych i dystroficznych siatkówki i naczyniówki (m.in. zwyrodnienie plamki.) – Wydłużony okres adaptacji wzroku do ciemności – ślepota zmierzchowa. – Dla oczu zmęczonych pracą przy komputerze, złym oświetleniem, prowadzeniem pojazdów nocą. SKŁAD: sproszkowany owoc borówki czernicy – 300 mg witamina E 50% – 10 mg beta-karoten 10% – 5 mg skrobia ziemniaczana, amorficzny dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, poliwinylopirolidon – nośniki. DZIAŁANIE: Preparat działa ograniczająco na zaburzenia krążenia siatkówkowego i naczyniowego oczu. Zmniejsza dolegliwości wzrokowe (krótkowzroczność, ślepota dzienna), osłabioną fotowrażliwość w retinopatii cukrzycowej. Wpływa na polepszenie wydolności żylnej kończyn dolnych (żylaki, hemoroidy). WARTOŚĆ ODŻYWCZA 1 TABLETKI: witamina E 50% – 10 mg* beta-karoten (prowitamina A) 10% – 5 mg *50% realizacji zalecanego dziennego spożycia PRZECHOWYWANIE: Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed dostępem światła i wilgoci. SPOSÓB UŻYCIA: 2 razy dziennie po 1 tabletce OSTRZEŻENIA: Nie zaleca się przekraczania zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować preparatu po dacie przydatności do spożycia. Nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Klarin tabletki, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do naszej internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy konkurencyjną wartość leków i fachową satysfakcję klientów apteki. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej popularnych i wyróżniających się stron internetowych świadczących usługi przesyłanie leków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy grupy prepratów. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele preperatów z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych należą te zawierające w składzie l-karnitynę.