Acifungin forte płyn do stosowania na skórę

    Skład 100 g płynu zawiera Substancje czynne: Kwas borowy 4,024 g Kwas salicylowy 0,966 g Kwas gallusowy 61 g Kwas octowy 2,0 g Kwas taninowy 4,4 g

Acifungin forte płyn do stosowania na skórę - opis tego produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak niewielką posiadamy znajomość na temat Acifungin forte płyn do stosowania na skórę. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - istotnie Acifungin forte płyn do stosowania na skórę to produkt, który człeku powinien naprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Acifungin forte płyn do stosowania na skórę własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Acifungin forte płyn do stosowania na skórę – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Acifungin forte płyn do stosowania na skórę informacje

    Skład 100 g płynu zawiera Substancje czynne: Kwas borowy 4,024 g Kwas salicylowy 0,966 g Kwas gallusowy 1,61 g Kwas octowy 2,0 g Kwas taninowy 4,4 g Salicylan metylu 1,0 g Substancje pomocnicze: etanol bezwodny, octan etylu. Tylko do użytku zewnętrznego   Sposób stosowania Chorobowo zmienione wały okołopaznokciowe i paznokcie pędzlować 3-4 razy dziennie. Przedawkowanie i sposób postępowania przy przedawkowaniu. Jeśli lek spowoduje podrażnienie, należy okolicę uprzednio smarowaną umyć wodą z mydłem, a następnie nasmarować maścią obojętną np. wazeliną.   Przechowywanie Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Lek przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. od 15°C do 25°C, w suchym miejscu.   Działania niepożądane Miejscowo mogą wystąpić: zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie, pieczenie. W razie wystąpienia w/w objawów należy przerwać stosowanie leku.   Ostrzeżenia Nie stosować u dzieci do lat 3 ze względu na możliwość ogólnoustrojowego, toksycznego działania leku.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu, zmiany alergiczne, zmiany sączące, ostre zmiany zapalne.   Wskazania Choroby grzybicze wałów okołopaznokciowych i paznokci.   Opis ACIFUNGIN FORTE płyn do stosowania na skórę, złożony o miejscowym działaniu odkażającym. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i złuszczająco.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Acifungin forte płyn do stosowania na skórę, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno. Zapraszamy do działającej online taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. To własnie my oferujemy adekwatną wartość leków i naprawdę dobrą obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek dających usługi przesyłanie leków.Chcemy zaprezetować teraz trzy serie prepratów. Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa farmaceutyków którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele środków z tej grupy zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające zieloną herbatę.