Acifungin forte płyn do stosowania na skórę

    Skład 100 g płynu zawiera Substancje czynne: Kwas borowy 4,024 g Kwas salicylowy 0,966 g Kwas gallusowy 61 g Kwas octowy 2,0 g Kwas taninowy 4,4 g

Acifungin forte płyn do stosowania na skórę - opis tego produktu i jego właściwości. Sami możemy sprawdzić jak małą mamy znajomość w temacie Acifungin forte płyn do stosowania na skórę. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Acifungin forte płyn do stosowania na skórę to istotny środek, który człowiekowi musi pomóc. Nasze zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Acifungin forte płyn do stosowania na skórę własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Acifungin forte płyn do stosowania na skórę – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Acifungin forte płyn do stosowania na skórę informacje

    Skład 100 g płynu zawiera Substancje czynne: Kwas borowy 4,024 g Kwas salicylowy 0,966 g Kwas gallusowy 1,61 g Kwas octowy 2,0 g Kwas taninowy 4,4 g Salicylan metylu 1,0 g Substancje pomocnicze: etanol bezwodny, octan etylu. Tylko do użytku zewnętrznego   Sposób stosowania Chorobowo zmienione wały okołopaznokciowe i paznokcie pędzlować 3-4 razy dziennie. Przedawkowanie i sposób postępowania przy przedawkowaniu. Jeśli lek spowoduje podrażnienie, należy okolicę uprzednio smarowaną umyć wodą z mydłem, a następnie nasmarować maścią obojętną np. wazeliną.   Przechowywanie Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Lek przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. od 15°C do 25°C, w suchym miejscu.   Działania niepożądane Miejscowo mogą wystąpić: zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie, pieczenie. W razie wystąpienia w/w objawów należy przerwać stosowanie leku.   Ostrzeżenia Nie stosować u dzieci do lat 3 ze względu na możliwość ogólnoustrojowego, toksycznego działania leku.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu, zmiany alergiczne, zmiany sączące, ostre zmiany zapalne.   Wskazania Choroby grzybicze wałów okołopaznokciowych i paznokci.   Opis ACIFUNGIN FORTE płyn do stosowania na skórę, złożony o miejscowym działaniu odkażającym. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i złuszczająco.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Acifungin forte płyn do stosowania na skórę, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do działającej online apteki internetowej po leki i po informacje. Oferujemy adekwatną cenę farmaceutyków i naprawdę dobrą satysfakcję odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z siedmiu najbardziej znanych i wyróżniających się placówek zapewniających dostarczanie produktów farmacetycznych.Chcemy zaprezetować dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało wycofanych ze względu na uchybienia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te posiadające w składzie zieloną herbatę.