Convafort drażetek

  Sklad Wyciąg suchy mianowany z ziela konwalii ( Convallariae maialis extr. sicc. titr. ) – 15,7 mgSubstancje pomocnicze: laktoza, sacharoza, talk, stearynian magnezu, guma arabska, olej rycynowy, skrobia ziemniaczana, ftalan acetylocelulozy. 1 drażetka zawiera

Convafort drażetek opis i własności. Sami widzimy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Convafort drażetek. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Convafort drażetek to popularny środek, który człeku musi poprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje twojej specjalnej troski.

Convafort drażetek opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Convafort drażetek – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Convafort drażetek opis

  Sklad Wyciąg suchy mianowany z ziela konwalii ( Convallariae maialis extr. sicc. titr. ) – 15,7 mgSubstancje pomocnicze: laktoza, sacharoza, talk, stearynian magnezu, guma arabska, olej rycynowy, skrobia ziemniaczana, ftalan acetylocelulozy. 1 drażetka zawiera glikozydy nasercowe konwalii o sile działania odpowiadającej 0,65 j.g.   Dawkowanie Dorosłym 1 do 2 drażetek 3 razy dziennie, 15 minut przed posiłkiem. W leczeniu skojarzonym ze strofantyną preparat można podawać w odstępach 9 godzin przed i 8 godzin po iniekcji.   Interakcje Obserwuje się zwiększenie siły działania preparatu jak również natężenie działań ubocznych przy równoczesnym stosowaniu chinydyny, soli wapnia, saluretyków, środków przeczyszczających oraz przy długotrwałej terapii glikokortykosteroidami.   Ciąża i karmienie piersią Lek nie może być stosowany u kobiet w ciąży i w czasie karmienia.   Działania niepożądane Przy stosowaniu dawek leczniczych objawy niepożądane nie występują.   Przeciwwskazania Jednoczesna terapia glikozydami naparstnicy, stany niedoboru potasu oraz zaparcia.   Zastosowanie Convafort zaleca się w bardzo łagodnej postaci niewydolności krążenia ( I – II ° wg NYHA), bez objawów zastoju krążenia.   Działanie Preparat wzmacnia siłę skurczu mięśnia sercowego oraz nieznacznie zmniejsza jego częstotliwość. Ponadto wywiera działanie rozkurczające na mięśnie gładkie układu moczowego, zwiększa wydalanie moczu i przeciwdziała obrzękom. Drażetki są pokryte warstwą nierozpuszczalną w kwaśnym środowisku żołądka. Glikozydy po wchłonięciu w jelicie cienkim wiążą się w bardzo małym stopniu z albuminami osocza. Ich działanie występuje szybko, lecz jest krótkotrwałe. Kumulują się w bardzo małym stopniu, podawane nawet kilkakrotnie w ciągu dnia nie wywołują objawów przedawkowania. Wydalane są przez nerki.   Opis Convafort jest naturalnym preparatem roślinnym zawierającym w swoim składzie wyciąg z ziela konwalii. Wzmacnia siłę skurczu mięśnia sercowego oraz nieznacznie zmniejsza jego częstotliwość. Ponadto wywiera działanie rozkurczające na mięśnie gładkie układu moczowego, zwiększa wydalanie moczu i przeciwdziała obrzękom. Convafort zaleca się pacjentom z objawami bardzo łagodnej postaci niewydolności krążenia ( I – II ° wg NYHA), bez zastoju krążenia.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Convafort drażetek, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Polecamy sami niewysoką cenę farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych świadczących usługi dostawy farmaceutyków.Chcemy zaprezetować w tym miejscu trzy grupy farmaceutyków. Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa farmaceutyków którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało usuniętych ze względu na usterki w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych należą te zawierające w składzie zieloną herbatę.