Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny

  Skład Substancje aktywne: ekstrakt z szałwii – działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) – nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sami widzimy jak niedostateczną mamy wiedzę na temat Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny to znany środek, który człeku powinien pomóc. Zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny działanie

  Skład Substancje aktywne: ekstrakt z szałwii – działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) – nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.  Sposób użycia stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.   Wskazania Polecany do codziennej higieny intymnej. Odpowiedni szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.   Właściwości Ma doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.   Działanie Wzmacnia naturalną barierę ochronną błon śluzowych. Zapobiega rozwojowi infekcji, przede wszystkim o podłożu bakteryjnym.Działa kojąco na drobne zaczerwienienia.Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.  Opis ZIAJA INTIMA szałwia lekarska – ziołowy płyn do higieny intymnej. Przeznaczony szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.  
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do polskiej taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. To własnie my oferujemy dobrą wartość farmaceutyków i należytą obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się placówek dających usługi przesyłanie produktów farmacetycznych.Musimy pokazać w tym miejscu trzy typy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych należą te posiadające zieloną herbatę.