Selsun blue szampon do włosów normalnych

Opis Selsun blue to szampon przeciwłupieżowy zawierający 1% roztwór disiarczku selenu – substancji, która wykazuje silną aktywność przeciwgrzybiczą oraz działa cytostatycznie na skórę – hamuje nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd.Selsun blue skutecznie pomaga likwidować nawet

Selsun blue szampon do włosów normalnych opis i własności. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną posiadamy znajomość w temacie Selsun blue szampon do włosów normalnych. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście Selsun blue szampon do włosów normalnych to popularny środek, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje naszej szczególnej troski.

Selsun blue szampon do włosów normalnych informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Selsun blue szampon do włosów normalnych – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Selsun blue szampon do włosów normalnych własności

Opis Selsun blue to szampon przeciwłupieżowy zawierający 1% roztwór disiarczku selenu – substancji, która wykazuje silną aktywność przeciwgrzybiczą oraz działa cytostatycznie na skórę – hamuje nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd.Selsun blue skutecznie pomaga likwidować nawet najbardziej uporczywy łupież i zapobiega jego nawrotom. Regularne stosowanie szamponu łagodzi zaczerwienienia i świąd, zmniejsza łojotok oraz hamuje nadmierne złuszczanie. Preparat posiada pH bezpieczne dla skóry. Zawiera substancje myjące i odżywcze, które sprawiają, że włosy mają zdrowy wygląd, są czyste i podatne na układanie. Szampon Selsun blue jest dostępny w dwóch rodzajach: do włosów normalnych i tłustych. Pozwala to na indywidualną, dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika pielęgnację włosów.Badania naukowe wykazały, że szampon z 1% roztwór disiarczku selenu usuwa łupież skuteczniej niż szampony zawierające 2% roztwór ketokonazolu lub pirytonian cynku. Działanie Disiarczek selenu działa cytostatycznie na komórki naskórka i mieszków włosowych, hamując nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd skóry. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą – hamuje rozwój dermatofitów, które wywołują grzybice właściwe naskórka, włosów i paznokci. Zastosowanie pielęgnacja skóry głowy w przypadku łupieżu zwykłego Ostrzeżenia Nadwrażliwość na składniki preparatu. Zalecane środki ostrożności Szampon zawiera disiarczek selenu i jest przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Nie należy stosować go na popękany naskórek ani na skórę w stanach zapalnych. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, powinno się zaprzestać stosowania.Należy chronić oczy, ponieważ preparat może spowodować podrażnienie i pieczenie. W takim przypadku należy usunąć go przez dokładne spłukanie wodą. Jeśli szampon jest stosowany przed lub po utlenieniu włosów, farbowaniu lub trwałej ondulacji, włosy należy spłukiwać przez co najmniej 5 minut chłodną bieżącą wodą.Unikać kontaktu z biżuterią. Dawkowanie Stosować 2 razy w tygodniu przez dwa tygodnie. Następnie szampon może być używany rzadziej – raz w tygodniu, co dwa tygodnie, a w niektórych przypadkach co 3 lub 4 tygodnie. Sposób użycia przed użyciem wstrząsnąć szampon wcierać w uprzednio namoczone włosy, aż do wytworzenia się piany pozostawić na włosach na 2 do 3 minut dokładnie spłukać dokładnie umyć ręce Skład 1 ml preparatu zawiera: disiarczek selenu 10 mg Substancje pomocnicze: bentonit, kwas cytrynowy, 1,3-dimetylo-5,5 dimetylohydantoina, monostearynian etylenoglikolu, lauryloeter siarczanowy sodu, monorycynooleinian glicerolu S, dwuwodorofosforan sodu, dwutlenek tytanu, barwnik niebieski (E 131), substancja zapachowa – Firmenich 46.083, woda oczyszczona.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Selsun blue szampon do włosów normalnych, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do naszej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Zapewniamy konkurencyjną cenę farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę klientów apteki. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się placówek świadczących usługi przesyłanie produktów farmacetycznych.Chcemy zaprezetować dzisiaj trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej sekcji zostało wycofanych ze względu na uchybienia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych należą te zawierające w składzie zieloną herbatę.