Selsun blue szampon do włosów normalnych

Opis Selsun blue to szampon przeciwłupieżowy zawierający 1% roztwór disiarczku selenu – substancji, która wykazuje silną aktywność przeciwgrzybiczą oraz działa cytostatycznie na skórę – hamuje nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd.Selsun blue skutecznie pomaga likwidować nawet

Selsun blue szampon do włosów normalnych opis i własności. Sami możemy sprawdzić jak małą posiadamy znajomość w temacie Selsun blue szampon do włosów normalnych. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie Selsun blue szampon do włosów normalnych to znany środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Selsun blue szampon do włosów normalnych informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Selsun blue szampon do włosów normalnych – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Selsun blue szampon do włosów normalnych własności

Opis Selsun blue to szampon przeciwłupieżowy zawierający 1% roztwór disiarczku selenu – substancji, która wykazuje silną aktywność przeciwgrzybiczą oraz działa cytostatycznie na skórę – hamuje nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd.Selsun blue skutecznie pomaga likwidować nawet najbardziej uporczywy łupież i zapobiega jego nawrotom. Regularne stosowanie szamponu łagodzi zaczerwienienia i świąd, zmniejsza łojotok oraz hamuje nadmierne złuszczanie. Preparat posiada pH bezpieczne dla skóry. Zawiera substancje myjące i odżywcze, które sprawiają, że włosy mają zdrowy wygląd, są czyste i podatne na układanie. Szampon Selsun blue jest dostępny w dwóch rodzajach: do włosów normalnych i tłustych. Pozwala to na indywidualną, dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika pielęgnację włosów.Badania naukowe wykazały, że szampon z 1% roztwór disiarczku selenu usuwa łupież skuteczniej niż szampony zawierające 2% roztwór ketokonazolu lub pirytonian cynku. Działanie Disiarczek selenu działa cytostatycznie na komórki naskórka i mieszków włosowych, hamując nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd skóry. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą – hamuje rozwój dermatofitów, które wywołują grzybice właściwe naskórka, włosów i paznokci. Zastosowanie pielęgnacja skóry głowy w przypadku łupieżu zwykłego Ostrzeżenia Nadwrażliwość na składniki preparatu. Zalecane środki ostrożności Szampon zawiera disiarczek selenu i jest przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Nie należy stosować go na popękany naskórek ani na skórę w stanach zapalnych. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, powinno się zaprzestać stosowania.Należy chronić oczy, ponieważ preparat może spowodować podrażnienie i pieczenie. W takim przypadku należy usunąć go przez dokładne spłukanie wodą. Jeśli szampon jest stosowany przed lub po utlenieniu włosów, farbowaniu lub trwałej ondulacji, włosy należy spłukiwać przez co najmniej 5 minut chłodną bieżącą wodą.Unikać kontaktu z biżuterią. Dawkowanie Stosować 2 razy w tygodniu przez dwa tygodnie. Następnie szampon może być używany rzadziej – raz w tygodniu, co dwa tygodnie, a w niektórych przypadkach co 3 lub 4 tygodnie. Sposób użycia przed użyciem wstrząsnąć szampon wcierać w uprzednio namoczone włosy, aż do wytworzenia się piany pozostawić na włosach na 2 do 3 minut dokładnie spłukać dokładnie umyć ręce Skład 1 ml preparatu zawiera: disiarczek selenu 10 mg Substancje pomocnicze: bentonit, kwas cytrynowy, 1,3-dimetylo-5,5 dimetylohydantoina, monostearynian etylenoglikolu, lauryloeter siarczanowy sodu, monorycynooleinian glicerolu S, dwuwodorofosforan sodu, dwutlenek tytanu, barwnik niebieski (E 131), substancja zapachowa – Firmenich 46.083, woda oczyszczona.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Selsun blue szampon do włosów normalnych, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do działającej online internetowej apteki po farmacetyki i wiadomości o lekach. Oferujemy dobrą wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę odwiedzających portal. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych portali zapewniających dostarczanie farmaceutyków.pragniemy zaprezetować dzisiaj trzy typy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych należą te posiadające w składzie chrom.