Nizoral szampon po

  Skład Substancja czynna: 1 ml szamponu zawiera 20 mg ketokonazolu. Substancje pomocnicze: sól sodowa eteru laurylosulfonowego, sól disodowa eteru monolaurylosulfonobursztynowego, dietylamid kwasu tłuszczowego oleju kokosowego, laurdimonioum-zhydrolizowany zwierzęcy kolagen, dioleinian metyloglukozy makrogolu 120, kwas solny,

Nizoral szampon po - właściwości i własności. Sami możemy sprawdzić jak niewielką posiadamy znajomość w temacie Nizoral szampon po. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Nizoral szampon po to popularny środek, który człowiekowi musi pomóc. Twoje zdrowie potrzebuje twojej szczególnej troski.

Nizoral szampon po opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Nizoral szampon po – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nizoral szampon po informacje

  Skład Substancja czynna: 1 ml szamponu zawiera 20 mg ketokonazolu. Substancje pomocnicze: sól sodowa eteru laurylosulfonowego, sól disodowa eteru monolaurylosulfonobursztynowego, dietylamid kwasu tłuszczowego oleju kokosowego, laurdimonioum-zhydrolizowany zwierzęcy kolagen, dioleinian metyloglukozy makrogolu 120, kwas solny, chlorek sodu, substancje zapachowe, wodorotlenek sodu imidurea, erytrozyna sodowa (E 127), woda oczyszczona.   Dawkowanie Niewielką ilość szamponu nanieść na skórę głowy, wetrzeć i pozostawić na około 5 min, a następnie spłukać. W łupieżu zwykłym i łojotokowym zapaleniu skóry preparat stosuje się leczniczo 2 razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie; profilaktycznie raz na 1-2 tygodnie. W łupieżu pstrym: leczniczo – raz dziennie przez 5 dni; profilaktycznie przed okresem letnim – raz dziennie przez kolejne 3 dni.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na pochodne imidazolu lub pozostałe składniki preparatu. Zachować ostrożność, stosując lek bezpośrednio po długotrwałym miejscowym leczeniu kortykosteroidami (zaleca się stopniowe ich odstawianie w ciągu 2 tygodni przy jednoczesnym stosowaniu szamponu).   Wskazania ek Nizoral szampon leczniczy, 20mg/g wskazany jest w leczeniu i profilaktyce następujących chorób skóry: Łupieży skóry głowy (złuszczenie się naskórka skóry owłosionej głowy w postaci białych łatwo oddzielających się łusek). Łojotokowym zapaleniu skóry (brązowawo-czerwone plamy na klatce piersiowej i na twarzy, które złuszczają się w postaci białych lub żółtych łusek Łupieżu pstrym (małe, białe plamki na skórze klatki piersiowej)   Działanie NIZORAL szampon – jest to antybiotyk przeciwgrzybiczny, który działa na grzyby (na ich błonę komórkową). Pochodna imidazolu, lek przeciwgrzybiczny w postaci preparatu do stosowania miejscowego. Hamuje biosyntezę ergosterolu, niezbędnego do budowy błony komórkowej grzyba, co powoduje zmiany jej przepuszczalności i prowadzi do obumarcia komórki. Ketokonazol działa na dermatofity, drożdżaki (m.in. Pityrosporum ovale) oraz grzyby dimorficzne. Wchłanianie przez skórę zachodzi w niewielkim stopniu. Lek nie przenika do krwi i nie wywiera działania układowego. Szampon szybko usuwa świąd i łuszczenie się skóry, zmniejsza przetłuszczanie się włosów i skóry głowy. Wywiera działanie przeciwgrzybiczne jeszcze przez kilka dni po umyciu włosów.  
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Nizoral szampon po, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy do naszej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Oferujemy niewysoką cenę leków i należytą satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa ma być jedną z pięciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych portali świadczących usługi dostarczanie leków.Musimy zaprezetować teraz trzy serie prepratów. Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą faceci z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest dużo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najważniejszych przynależą te posiadające l-karnitynę.