Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy

Data ważności: 30 stycznia 2008 r.

Dostępna ilość: 1.


Postać: Opakowanie – 200 ml.

Dieta kompletna, hiperkaloryczna ( 5 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego.

Źródłem białka jest kazeina
Zawiera wyłącznie tłuszcze

Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy - różne dane na temat produktu. Sami widzimy jak małą mamy znajomość na temat Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy to istotny środek, który wielu musi poprawić zdrowie. Twoje zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy informacje

Data ważności: 30 stycznia 2008 r.

Dostępna ilość: 1.


Postać: Opakowanie – 200 ml.

Dieta kompletna, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego.

Źródłem białka jest kazeina
Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT
Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza
Bezresztkowa
Klinicznie wolna od laktozy
Bezglutenowa

Wskazania:
1. Zapobieganie lub leczenie niedożywienia w przypadkach takich jak:

choroby nowotworowe
przed zabiegami operacyjnymi i po nich
brak apetytu o różnej etiologii (dzieci, osoby w wieku podeszłym)
zaburzenia żucia i połykania
mukowiscydoza
okres rekonwalescencji
jadłowstręt psychiczny

2. Przygotowanie do zabiegów diagnostycznych i operacyjnych na przewodzie pokarmowym.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. U dzieci w wieku 3 – 6 lat podawać jedynie jako uzupełnienie diety. Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii. Nie podawać dożylnie.

Sposób użycia: Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min. do 1 godz.) między posiłkami.

Dawkowanie: Uzupełnienie diety: 1 – 4 opakowania dziennie (300 – 1200 kcal). Kompletna dieta: 5 – 7 opakowań dziennie (1500 – 2100 kcal).

Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do naszej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Polecamy sami adekwatną cenę farmaceutyków i fachową satysfakcję klientów apteki. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek zapewniających przesyłanie produktów farmacetycznych.Musimy zaprezetować teraz trzy grupy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja preparatów po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele środków z tej sekcji zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te posiadające zieloną herbatę.