Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy

Data ważności: 30 stycznia 2008 r.

Dostępna ilość: 1.


Postać: Opakowanie – 200 ml.

Dieta kompletna, hiperkaloryczna ( 5 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego.

Źródłem białka jest kazeina
Zawiera wyłącznie tłuszcze

Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy - różne dane na temat produktu. Sami widzimy jak niedostateczną posiadamy znajomość w temacie Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy to znany środek, który wielu może poprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy informacje

Data ważności: 30 stycznia 2008 r.

Dostępna ilość: 1.


Postać: Opakowanie – 200 ml.

Dieta kompletna, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego.

Źródłem białka jest kazeina
Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT
Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza
Bezresztkowa
Klinicznie wolna od laktozy
Bezglutenowa

Wskazania:
1. Zapobieganie lub leczenie niedożywienia w przypadkach takich jak:

choroby nowotworowe
przed zabiegami operacyjnymi i po nich
brak apetytu o różnej etiologii (dzieci, osoby w wieku podeszłym)
zaburzenia żucia i połykania
mukowiscydoza
okres rekonwalescencji
jadłowstręt psychiczny

2. Przygotowanie do zabiegów diagnostycznych i operacyjnych na przewodzie pokarmowym.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. U dzieci w wieku 3 – 6 lat podawać jedynie jako uzupełnienie diety. Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii. Nie podawać dożylnie.

Sposób użycia: Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min. do 1 godz.) między posiłkami.

Dawkowanie: Uzupełnienie diety: 1 – 4 opakowania dziennie (300 – 1200 kcal). Kompletna dieta: 5 – 7 opakowań dziennie (1500 – 2100 kcal).

To wszystko przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Nutridrink płyn odżywczy czekoladowy, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do polskiej taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. To własnie my oferujemy niewysoką wartość leków i właściwą obsługę klientów apteki. Nasza apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek świadczących usługi przesyłanie leków.Musimy pokazać dzisiaj trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające zieloną herbatę.