Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała

  Skład WG INCI:Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Cera Alba, Parfum, Cinnamyl alcohol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methyl-propional, Linalool, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl

Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała o to o co czasami warto zapytać. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną posiadamy znajomość w temacie Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała to istotny środek, który człowiekowi może pomóc. Nasze zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała opis

  Skład WG INCI:Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Cera Alba, Parfum, Cinnamyl alcohol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methyl-propional, Linalool, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben, Propylparaben.   Stosowanie Dłonie i ciało pielęgnować regularnie stosując Silondę, nanieść niewielką ilość emulsji na dłonie i rozprowadzić.   Zastosowanie W szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, domach pomocy społecznej, dla lekarzy, personelu pielęgniarskiego oraz pacjentów. Silonda jest delikatną emulsją pielęgnacyjną przeznaczoną do wrażliwej i narażonej na zniszczenie skóry. Zawarty w niej wosk pszczeli chroni i wygładza skórę, a olejki pielęgnacyjne regulują stopień jej wilgotności. Silonda pielęgnuje, chroni, wygładza i nawilża skórę. Jest dobrze wchłaniana przez skórę, przyjemnie chłodzi i działa odświeżająco. Silonda pielęgnuje również wrażliwą skórę niemowląt.   Wskazania Silonda jest szczególnie przydatna do codziennej pielęgnacji rąk i ciała, a także przy częstym myciu i dezynfekcji. Do pielęgnacji skóry po higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Do regeneracji i regulowania stanu skóry po zabiegach z wykorzystaniem wysokich temperatur oraz naświetlaniach, terapii promieniowaniem podczerwonym i ultrafioletowym, po kąpielach, do pielęgnacji całego ciała. Dla osób posiadających suchą skórę.   Działanie Bogata kompozycja olejków pielęgnujących. Reguluje stopień wilgotności skóry oraz jej natłuszczenie. Zawiera wosk pszczeli. Wygładza skórę. Uczucie przyjemnego chłodu, świeżości np. po leczeniu ciepłem, terapii promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym lub radioterapii. Doskonałe wchłanianie przez skórę. Ważne dla personelu medycznego – nie powoduje śliskości skóry. Wysoka wydajność stosowania. Oszczędna w dozowaniu. Proste użycie, optymalna forma dozowania dla każdego zakresu stosowania. Możliwość ułatwionego dozowania przy zastosowaniu pompki dozującej. Forma opakowania umożliwia dozowanie preparatu bezpośrednio z dozownika.   Opis SILONDA pielęgnująca emulsja do rąk i ciała z zawartością wosku pszczelego: do wrażliwej i narażonej na zniszczenie skóry, doskonałe wchłanianie, bogata kompozycja olejków pielęgnujących reguluje wilgotność skóry, chroni i wygładza skórę, działa odświeżająco, emulsja oleju w wodzie, wysoka wydajność, zgłoszona do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach – numer w rejestrze RK/36674/2002. Silonda zachowuje i reguluje stopień wilgotności skóry, szczególnie w przypadku częstego mycia i dezynfekcji. Szybko działające substancje regulujące wilgotność chronią skórę przed wystąpieniem podrażnień. dla wrażliwej skóry zawiera wosk pszczeli.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej 24 godziny na dobę taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Oferujemy dobrą wartość leków i fachową satysfakcję odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi dostawy leków.Musimy zaprezetować w tym miejscu trzy grupy farmaceutyków. Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja farmaceutyków po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele środków z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te zawierające l-karnitynę.