Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała

  Skład WG INCI:Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Cera Alba, Parfum, Cinnamyl alcohol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methyl-propional, Linalool, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl

Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała o to o co czasami warto zapytać. Sami możemy sprawdzić jak małą posiadamy znajomość w temacie Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - w istocie Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała to istotny środek, który wielu powinien naprawić zdrowie. Nasze zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała opis

  Skład WG INCI:Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Cera Alba, Parfum, Cinnamyl alcohol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methyl-propional, Linalool, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben, Propylparaben.   Stosowanie Dłonie i ciało pielęgnować regularnie stosując Silondę, nanieść niewielką ilość emulsji na dłonie i rozprowadzić.   Zastosowanie W szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, domach pomocy społecznej, dla lekarzy, personelu pielęgniarskiego oraz pacjentów. Silonda jest delikatną emulsją pielęgnacyjną przeznaczoną do wrażliwej i narażonej na zniszczenie skóry. Zawarty w niej wosk pszczeli chroni i wygładza skórę, a olejki pielęgnacyjne regulują stopień jej wilgotności. Silonda pielęgnuje, chroni, wygładza i nawilża skórę. Jest dobrze wchłaniana przez skórę, przyjemnie chłodzi i działa odświeżająco. Silonda pielęgnuje również wrażliwą skórę niemowląt.   Wskazania Silonda jest szczególnie przydatna do codziennej pielęgnacji rąk i ciała, a także przy częstym myciu i dezynfekcji. Do pielęgnacji skóry po higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Do regeneracji i regulowania stanu skóry po zabiegach z wykorzystaniem wysokich temperatur oraz naświetlaniach, terapii promieniowaniem podczerwonym i ultrafioletowym, po kąpielach, do pielęgnacji całego ciała. Dla osób posiadających suchą skórę.   Działanie Bogata kompozycja olejków pielęgnujących. Reguluje stopień wilgotności skóry oraz jej natłuszczenie. Zawiera wosk pszczeli. Wygładza skórę. Uczucie przyjemnego chłodu, świeżości np. po leczeniu ciepłem, terapii promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym lub radioterapii. Doskonałe wchłanianie przez skórę. Ważne dla personelu medycznego – nie powoduje śliskości skóry. Wysoka wydajność stosowania. Oszczędna w dozowaniu. Proste użycie, optymalna forma dozowania dla każdego zakresu stosowania. Możliwość ułatwionego dozowania przy zastosowaniu pompki dozującej. Forma opakowania umożliwia dozowanie preparatu bezpośrednio z dozownika.   Opis SILONDA pielęgnująca emulsja do rąk i ciała z zawartością wosku pszczelego: do wrażliwej i narażonej na zniszczenie skóry, doskonałe wchłanianie, bogata kompozycja olejków pielęgnujących reguluje wilgotność skóry, chroni i wygładza skórę, działa odświeżająco, emulsja oleju w wodzie, wysoka wydajność, zgłoszona do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach – numer w rejestrze RK/36674/2002. Silonda zachowuje i reguluje stopień wilgotności skóry, szczególnie w przypadku częstego mycia i dezynfekcji. Szybko działające substancje regulujące wilgotność chronią skórę przed wystąpieniem podrażnień. dla wrażliwej skóry zawiera wosk pszczeli.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Silonda pielęgnacyjna emulsja do rąk i ciała, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy do działającej online taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Gwarantujemy konkurencyjną cenę leków i fachową satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych portali dających usługi dostawy leków.Chcemy zaprezetować teraz trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja farmaceutyków po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało wycofanych ze względu na uchybienia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te zawierające chrom.