Zovirax intensiv krem

  Skład substancja czynna: Acyklowir 50 mg/g substancje pomocnicze: Poloksamer (kopolimer tlenku etylenu i propylenu), alkohol cetostearylowy, sodu laurylosiarczan, parafina biała, parafina ciekła, dimetikon, glikol propylenowy, woda.   Dawkowanie i sposób stosowania

Zovirax intensiv krem - różne dane na temat produktu. Sami możemy sprawdzić jak niewielką mamy znajomość na temat Zovirax intensiv krem. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - istotnie Zovirax intensiv krem to znany środek, który wielu może pomóc. Twoje zdrowie wymaga twojej specjalnej troski.

Zovirax intensiv krem informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Zovirax intensiv krem – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Zovirax intensiv krem opis

  Skład substancja czynna: Acyklowir 50 mg/g substancje pomocnicze: Poloksamer (kopolimer tlenku etylenu i propylenu), alkohol cetostearylowy, sodu laurylosiarczan, parafina biała, parafina ciekła, dimetikon, glikol propylenowy, woda.   Dawkowanie i sposób stosowania Dorośli i dzieci Zmiany opryszczkowe należy smarować 5 razy na dobę, co 4 godziny, z przerwą nocną.    Leczenie należy kontynuować przez 5 dni. Jeśli nie nastąpi wygojenie zmian skórnych, kurację można przedłużyć do 10 dni. W przypadku, gdy po 10 dniach leczenia objawy choroby nie ustąpią, konieczne jest zasięgnięcie porady lekarza. Lek działa najskuteczniej, jeśli leczenie rozpoczyna się w chwili pojawienia się pierwszych objawów (np. swędzenia lub pieczenia). Zastosowanie kremu natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów nawrotu opryszczki może całkowicie zapobiec jej rozwojowi. Stosowanie kremu dodatkowo wokół zmian chorobowych zwiększa skuteczność leczenia opryszczki.   Stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią Ze względu na niewielką liczbę dostępnych danych, acyklowir może być stosowany u kobiet w ciąży jedynie wówczas, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Należy zasięgnąć porady lekarza odnośnie możliwości stosowania leku podczas karmienia piersią. Po podaniu ogólnoustrojowym (doustne i iniekcyjne formy acyklowiru) lek przenika do pokarmu kobiecego.   Środki ostrożności Kremu Zovirax® nie należy nakładać na błony śluzowe, np. jamy ustnej lub pochwy, ze względu na możliwość wywołania podrażnienia. Trzeba zachować szczególną ostrożność, aby zapobiec przypadkowemu wprowadzeniu kremu do oka. Jeśli opryszczka ma bardzo ciężki przebieg, należy zasięgnąć porady lekarza. Opryszczka jest zakaźna. Przed zastosowaniem kremu i po jego zastosowaniu należy umyć ręce, aby nie dopuścić do powikłań lub przeniesienia zakażenia na inne partie skóry. Podczas leczenia nie należy drapać pęcherzyków i strupów oraz unikać dotykania ich ręcznikiem. W celu ograniczenia niebezpieczeństwa przeniesienia zakażenia na inne osoby nie należy pozwalać na dotykanie zmian skórnych, używanie wspólnych ręczników itp.   Przeciwwskazania Kremu Zovirax® nie należy stosować u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na acyklowir lub glikol propylenowy.   Zastosowanie Leczenie opryszczki wargowej (tzw. zimno) i zmian opryszczkowych na twarzy.   Opis działania ZOVIRAX INTENSIV jest lekiem przeciwirusowym, silnie działającym in vitro przeciwko wirusom Herpes Simplex (HSV) typu I i II oraz Varicella zoster.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Zovirax intensiv krem, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do polskiej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy konkurencyjną cenę leków i naprawdę dobrą obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek dających usługi dostawy farmaceutyków.pragniemy pokazać dzisiaj trzy serie farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja preparatów którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najważniejszych należą te zawierające w składzie l-karnitynę.