Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny

  Skład Substancje aktywne: ekstrakt z szałwii – działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) – nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny - opis i działanie produktu. Zobaczmy jak niewielką mamy znajomość w temacie Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny to produkt, który wielu powinien naprawić zdrowie. Zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny opis

  Skład Substancje aktywne: ekstrakt z szałwii – działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) – nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.  Sposób użycia stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.   Wskazania Polecany do codziennej higieny intymnej. Odpowiedni szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.   Właściwości Ma doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.   Działanie Wzmacnia naturalną barierę ochronną błon śluzowych. Zapobiega rozwojowi infekcji, przede wszystkim o podłożu bakteryjnym. Działa kojąco na drobne zaczerwienienia. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.   Opis ZIAJA INTIMA szałwia lekarska – ziołowy płyn do higieny intymnej. Przeznaczony szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.  
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w kwestiach produktu Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do naszej taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Oferujemy konkurencyjną wartość leków i właściwą obsługę klientów apteki. Apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych zapewniających przesyłanie farmaceutyków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy typy prepratów. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest mnóstwo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych przynależą te zawierające zieloną herbatę.