Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny

  Skład Substancje aktywne: ekstrakt z szałwii – działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) – nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny - opis i działanie produktu. Sami widzimy jak niedostateczną mamy wiedzę na temat Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny to istotny środek, który wielu musi pomóc. Nasze zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny opis

  Skład Substancje aktywne: ekstrakt z szałwii – działa przeciwbakteryjnie i ściągająco, zmniejsza skłonność do powstawania stanów zapalnych.prowitamina B5 (D-panthenol) – nawilża oraz wpływa osłaniająco na śluzówkę.kwas mlekowy – wzmacnia naturalną florę bakteryjną, przywraca fizjologiczne pH.  Sposób użycia stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.   Wskazania Polecany do codziennej higieny intymnej. Odpowiedni szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.   Właściwości Ma doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu.   Działanie Wzmacnia naturalną barierę ochronną błon śluzowych. Zapobiega rozwojowi infekcji, przede wszystkim o podłożu bakteryjnym. Działa kojąco na drobne zaczerwienienia. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.   Opis ZIAJA INTIMA szałwia lekarska – ziołowy płyn do higieny intymnej. Przeznaczony szczególnie dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym.  
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Ziaja intima szałwia lekarska płyn do higieny, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do naszej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Gwarantujemy dobrą wartość leków i należytą obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych zapewniających dostarczanie leków.pragniemy zaprezetować teraz trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest dużo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające l-karnitynę.