Sensilab q sensitive pasta do zębów

  Skład Zawartość opakowania Jednorazowa aplikacja: ok. 1 g Ilość aplikacji w opakowaniu: ok. 75   Składniki aktywne Koenzym Q10 10 % Ekstrakt z melisy Ekstrakt z rumianku

Sensilab q sensitive pasta do zębów - opis i działanie produktu. Zobaczmy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Sensilab q sensitive pasta do zębów. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Sensilab q sensitive pasta do zębów to znany środek, który człowiekowi musi poprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje twojej szczególnej troski.

Sensilab q sensitive pasta do zębów opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Sensilab q sensitive pasta do zębów – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Sensilab q sensitive pasta do zębów opis

  Skład Zawartość opakowania Jednorazowa aplikacja: ok. 1 g Ilość aplikacji w opakowaniu: ok. 75   Składniki aktywne Koenzym Q10 10 % Ekstrakt z melisy Ekstrakt z rumianku Ekstrakt z szałwii Ekstrakt z oczaru Ekstrakt z rozmarynu   Stosowanie Stosuj codziennie, po każdym posiłku. Na szczoteczkę wyciśnij ok. 2 cm pasty i szczotkuj zęby przez 3 minuty. Po szczotkowaniu wypłucz jamę ustną wodą. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując pastę przez 12 tygodni. Pasta nie jest rekomendowana dla dzieci poniżej 7. roku życia.Codzienne stosowanie SENSILAB Q10 Sensitive eliminuje przyczynę zapalenia dziąseł oraz zwiększa ochronę przed paradontozą. W celu wzmocnienia działania koenzymu Q10 po wyszczotkowaniu zębów pastą SENSILAB Q10 Sensitive zalecamy zastosowanie żelu do dziąseł SENSILAB Q10 Żel Mocne Dziąsła, który uzupełnia i przedłuża działanie pasty w komórkach przyzębia.   Przechowywanie Przechowuj w temperaturze 5-30o C w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.   Wskazania SENSILAB Q10 Sensitive Pasta do Zębów to produkt dla Ciebie jeśli: Podczas mycia zębów zauważasz krwawienie dziąseł Odczuwasz obrzęk dziąseł Odczuwasz nieprzyjemny zapach z ust będący wynikiem zmiany flory bakteryjnej jamy ustnej Chcesz zmniejszyć ryzyko paradontozy   Działanie Codzienne stosowanie SENSILAB Q10 Sensitive eliminuje przyczynę zapalenia dziąseł oraz zwiększa ochronę przed paradontozą.   Opis SENSILAB Q10 Sensitive jest pierwszym w Polsce pastą do zębów zawierającą innowacyjną formę koenzymu Q10. Opracowana w laboratoriach metoda molekularnej kapsulacji koezymu Q10 zwiększa jego przyswajalność dla organizmu i stymuluje procesy naprawcze oraz regenerację uszkodzonych dziąseł. W SENSILAB Q10 Sensitive zastosowano optymalne połączenie składników zapobiegających paradontozie: innowacyjna forma koenzymu Q10 – wnika bezpośrednio do komórek przyzębia, stymulując regenerację uszkodzonych dziąseł oraz przyśpieszając gojenie ran kompozycja sześciu ziół leczniczych i składników mineralnych – skutecznie hamują rozwój bakterii w płytce nazębnej, wykazują działanie przeciwzapalne, ściągające i zmniejszające krwawienie związek fluoru – zapewnia efektywną ochronę przed próchnicą, wzmacnia powierzchnię zębów   SENSILAB Q10 Sensitive został opracowany przez naukowców SENSILAB. We wszystkich preparatach stosujemy optymalną kompozycję składników najwyższej jakości. W SENSILAB Q10 Sensitive zastosowaliśmy innowacyjne połączenie koenzymu Q10 oraz ekstraktów z melisy, rumianku, szałwii, rozmarynu i oczaru, które pomagają zachować piękny, zdrowy uśmiech i zapewniają ochronę przed paradontozą.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Sensilab q sensitive pasta do zębów, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej online apteki internetowej po leki i po informacje. Oferujemy dobrą wartość leków i właściwą obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych portali dających usługi przesyłanie produktów farmacetycznych.Musimy pokazać dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo farmacetyków z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te zawierające w składzie l-karnitynę.