Traumon żel

Postać: Żel – 50 g. Skład: 1 g żelu zawiera 100 mg etofenamatu. Działanie: Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania

Traumon żel - właściwości i własności. Sami widzimy jak małą mamy wiedzę w temacie Traumon żel. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - istotnie Traumon żel to znany środek, który wielu musi poprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Traumon żel własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Traumon żel – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Traumon żel własności

Postać: Żel – 50 g. Skład: 1 g żelu zawiera 100 mg etofenamatu. Działanie: Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania miejscowego. Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn, hamowaniu uwalniania mediatorów zapalenia (bradykininy, serotoniny, histaminy, enzymów proteolitycznych), blokowaniu układu dopełniacza i hamowaniu uwalniania hialuronidazy. Po podaniu na skórę biodostepność wynosi około 20% i zależy od stanu miejscowego (np. wilgotności skóry). Maksymalne stężenie we krwi występuje po 12-24 h od zastosowania. W około 99% wiąże się z białkami osocza. Jest wydalany w postaci wielu metabolitów wolnych lub sprzężonych w 35% z moczem, pozostała część z żółcią i kałem. Wskazania: Tępe urazy: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowych. Reumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej; zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych (zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych); zapalenie nadkłykci.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Traumon żel, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do działającej 24 godziny na dobę apteki internetowej po leki i po informacje. Gwarantujemy adekwatną wartość leków i właściwą obsługę odwiedzających portal. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się stron internetowych zapewniających dostawy produktów farmacetycznych.Musimy pokazać teraz trzy serie farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja substancji po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej grupy zostało usuniętych ze względu na usterki w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych należą te zawierające zieloną herbatę.