Traumon żel

Postać: Żel – 50 g. Skład: 1 g żelu zawiera 100 mg etofenamatu. Działanie: Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania

Traumon żel - właściwości i własności. Sami możemy sprawdzić jak niewielką posiadamy znajomość na temat Traumon żel. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę Traumon żel to produkt, który każdemu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie przecież wymaga naszej specjalnej troski.

Traumon żel własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Traumon żel – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Traumon żel własności

Postać: Żel – 50 g. Skład: 1 g żelu zawiera 100 mg etofenamatu. Działanie: Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania miejscowego. Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn, hamowaniu uwalniania mediatorów zapalenia (bradykininy, serotoniny, histaminy, enzymów proteolitycznych), blokowaniu układu dopełniacza i hamowaniu uwalniania hialuronidazy. Po podaniu na skórę biodostepność wynosi około 20% i zależy od stanu miejscowego (np. wilgotności skóry). Maksymalne stężenie we krwi występuje po 12-24 h od zastosowania. W około 99% wiąże się z białkami osocza. Jest wydalany w postaci wielu metabolitów wolnych lub sprzężonych w 35% z moczem, pozostała część z żółcią i kałem. Wskazania: Tępe urazy: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowych. Reumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej; zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych (zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych); zapalenie nadkłykci.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Traumon żel, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy konkurencyjną cenę farmaceutyków i naprawdę dobrą satysfakcję zaglądających na stronę. Apteka internetowa ma być jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się stron internetowych dających usługi dostarczanie farmaceutyków.pragniemy pokazać dzisiaj trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych należą te posiadające l-karnitynę.