Fitolizyna pasta

  Skład Substancja czynna: 100 g pasty zawiera Extractum compositum (1: 3- 6; etanol 45°) ex: Agropyri rhizomate 12,5 cz., Allii cepae squama 5,0 cz., Betulae folio 10,0 cz., Foenugraeci semine 15,0 cz., Petroselini radice

Fitolizyna pasta - właściwości i własności. Sami możemy sprawdzić jak niewielką mamy znajomość w temacie Fitolizyna pasta. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - istotnie Fitolizyna pasta to istotny środek, który każdemu może poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Fitolizyna pasta działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Fitolizyna pasta – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Fitolizyna pasta informacje

  Skład Substancja czynna: 100 g pasty zawiera Extractum compositum (1:1,3-1,6; etanol 45°) ex: Agropyri rhizomate 12,5 cz., Allii cepae squama 5,0 cz., Betulae folio 10,0 cz., Foenugraeci semine 15,0 cz., Petroselini radice 17,5 cz., Solidaginis herba 5,0 cz., Equiseti herba 10,0 cz., Levistici radice 10,0 cz., Polygoni avicularis herba 15,0 cz. – 67,2 g Substancje pomocnicze: Glicerol 99,5procent;, Agar, Olejek miętowy, Olejek szałwiowy, Olejek pomarańczowy, Olejek sosnowy, Skrobia pszeniczna, Wanilina, Etylu parahydroksybenzoesan (Nipagina A), Woda oczyszczona. Substancje pomocnicze: Gliceryna, Agar, Olejek miętowy, Olejek szałwiowy, Olejek pomarańczowy, Olejek sosnowy, Skrobia pszeniczna, Wanilina, Nipagina A, Woda – ad 100 g   Dawkowanie i sposób użycia Pić 3-4 razy na dobę po 1 łyżeczce (ok. 5g) pasty rozpuszczonej w 1/2 szklanki ciepłej wody. Ostrzeżenia specjalne i środki ostrożności dotyczące stosowania: Nie stosować u pacjentów, u których występują obrzęki spowodowane niewydolnością serca lub nerek. Podczas stosowania produktu zaleca się przyjmowanie dużej ilości płynów. Produkt leczniczy nie zawiera więcej niż 4 % (v/v) etanolu, tj. nie więcej niż 200 mg etanolu w dawce jednorazowej, co odpowiada iliści nie większej niż 5 ml piwa lub 2 ml wina. Może być szkodliwy dla osób cierpiących na chorobę alkoholową. Zawartość etanolu należy wziąć pod uwagę przy stosowaniu u kobiet w ciąży i karmiących piersią, u dzieci oraz osób z chorobami wątroby i padaczką.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu, niewydolność nerek, niewydolność serca. Uczulenie na którykolwiek ze składników.   Wskazania i zastosowanie W zakażeniach i stanach zapalnych dróg moczowych, w kamicy dróg moczowych (w drobnych złogach, tzw. piasku nerkowym) oraz profilaktycznie w kamicy nerkowej.   Opis Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Fitolizyna pasta, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej online taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Oferujemy adekwatną wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę pacjentów. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek dających usługi dostawy farmaceutyków.pragniemy pokazać w tym miejscu trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie mnóstwo środków z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych przynależą te posiadające l-karnitynę.