Lacto lady żurawina z probiotykiem

  Skład Skład: (2 tabletki) Wyciąg z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarbon) 800 mg co odpowiada 20 g owoców żurawiny, bakterie kwasu mlekowego (probiotyk) w tym: Lactobacillus acidophilus 0,25×109 cfu, Lactobacillus casel 0,25×109 cfu, Lactobacillus

Lacto lady żurawina z probiotykiem - opis i działanie produktu. Zobaczmy jak niewielką mamy znajomość na temat Lacto lady żurawina z probiotykiem. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Lacto lady żurawina z probiotykiem to produkt, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie przecież wymaga naszej szczególnej troski.

Lacto lady żurawina z probiotykiem działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Lacto lady żurawina z probiotykiem – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Lacto lady żurawina z probiotykiem informacje

  Skład Skład: (2 tabletki) Wyciąg z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarbon) 800 mg co odpowiada 20 g owoców żurawiny, bakterie kwasu mlekowego (probiotyk) w tym: Lactobacillus acidophilus 0,25×109 cfu, Lactobacillus casel 0,25×109 cfu, Lactobacillus rhamnosus 0,25×109 cfu, Bifidobacterium longum 0,25×109 cfu Substancje pomocnicze: substancje wypełniające: skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, fosforany wapnia; Zagęstnik: kroskarmeloza sodowa; Substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.   Dawkowanie Zalecane dzienne spożycie: 1 tabletka 2 razy dziennie.   Ostrzeżenie Wszystkie produkty zawierające żurawinę mogą zaburzać terapię środkami przeciwkrzepliwymi (warfarin). Zalety    Nie zawiera cukru, glutenu, laktozy, drożdży. Brak substancji słodzących, sztucznych barwników. Naturalny aromat żurawinowy.   Opis LACTO LADY – 4 szczepy bakterii kwasu mlekowego + wyciąg z żurawinyAż 800 mg wyciągu z żurawiny, która jest naszym naturalnym sprzymierzeńcem w walce z infekcjami dróg moczowych. Żurawina zawiera aktywne substancje, które chronią ścianki dróg moczowych przed osadzaniem się na nich bakterii chorobotwórczych, oraz obniża pH moczu, przez co hamuje rozwój drobnoustrojów patogennych i ułatwia ich wypłukiwanie.Dodatkowo 4 szczepy dobroczynnych bakterii kwasu mlekowego w naturalny sposób wzmacniają odporność organizmu. Suplement diety.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Lacto lady żurawina z probiotykiem, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do działającej online taniej apteki internetowej po leki i po informacje. To własnie my oferujemy adekwatną cenę farmaceutyków i fachową satysfakcję klientów apteki. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostawy farmaceutyków.Musimy zaprezetować teraz trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych należą te zawierające zieloną herbatę.