Propolis plus

  Skład Pyłek kwiatowy, koncentrat propolisu, wyciąg z pyłku kwiatowego, substancja słodząca – mannitol, substancje przeciwzbrylające: amorficzny dwutlenek krzemu i stearynian magnezu.1 tabletka zawiera:150 mg pyłku kwiatowego, 25 mg koncentratu propolisu (100%)   Dawkowanie 4

Propolis plus - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sami możemy sprawdzić jak niewielką posiadamy wiedzę na temat Propolis plus. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Propolis plus to popularny środek, który człowiekowi musi poprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje twojej szczególnej troski.

Propolis plus opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Propolis plus – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Propolis plus informacje

  Skład Pyłek kwiatowy, koncentrat propolisu, wyciąg z pyłku kwiatowego, substancja słodząca – mannitol, substancje przeciwzbrylające: amorficzny dwutlenek krzemu i stearynian magnezu.1 tabletka zawiera:150 mg pyłku kwiatowego, 25 mg koncentratu propolisu (100%)   Dawkowanie 4 do 8 tabletek dziennie. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż trzy miesiące (minimum dwa tygodnie). Po tym czasie należy zrobić przerwę od jednego do trzech miesięcy, następnie kurację można powtórzyć.   Ważne Tabletki nie zawierają cukru, mogą być stosowane przez diabetyków.   Przeciwwskazania Nie stosować u osób uczulonych na produkty pochodzenia pszczelego.   Działanie PROPOLIS PLUS jest preparatem stymulującym, wzmagającym odporność organizmu na choroby oraz środkiem wzmacniającym w stanach obniżonej sprawności fizycznej.   Opis PROPOLIS PLUS – naturalny, biologicznie czynny preparat pszczeli do stosowania wewnętrznego.PROPOLIS PLUS zawiera biologicznie czynne substancje pochodzące z propolisu i pyłku kwiatowego takie jak: białka, aminokwasy, fosfolipidy, flawonoidy, kwasy fenolowe, substancje lipidowo-woskowe, witaminy, zwłaszcza B1, B2, beta-karoten oraz liczne biopierwiastki, z których w największej ilości występuje Ca, Mg oraz Mn, Zn i Fe.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Propolis plus, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do polskiej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Zapewniamy niewysoką cenę farmaceutyków i właściwą obsługę odwiedzających portal. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek dających usługi przesyłanie farmaceutyków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa preparatów którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele środków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te posiadające w składzie chrom.