Propolis plus

  Skład Pyłek kwiatowy, koncentrat propolisu, wyciąg z pyłku kwiatowego, substancja słodząca – mannitol, substancje przeciwzbrylające: amorficzny dwutlenek krzemu i stearynian magnezu.1 tabletka zawiera:150 mg pyłku kwiatowego, 25 mg koncentratu propolisu (100%)   Dawkowanie 4

Propolis plus - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sami możemy sprawdzić jak niewielką posiadamy znajomość w temacie Propolis plus. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście Propolis plus to istotny środek, który niejdenemu musi naprawić zdrowie. Zdrowie przecież potrzebuje twojej specjalnej troski.

Propolis plus opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Propolis plus – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Propolis plus informacje

  Skład Pyłek kwiatowy, koncentrat propolisu, wyciąg z pyłku kwiatowego, substancja słodząca – mannitol, substancje przeciwzbrylające: amorficzny dwutlenek krzemu i stearynian magnezu.1 tabletka zawiera:150 mg pyłku kwiatowego, 25 mg koncentratu propolisu (100%)   Dawkowanie 4 do 8 tabletek dziennie. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż trzy miesiące (minimum dwa tygodnie). Po tym czasie należy zrobić przerwę od jednego do trzech miesięcy, następnie kurację można powtórzyć.   Ważne Tabletki nie zawierają cukru, mogą być stosowane przez diabetyków.   Przeciwwskazania Nie stosować u osób uczulonych na produkty pochodzenia pszczelego.   Działanie PROPOLIS PLUS jest preparatem stymulującym, wzmagającym odporność organizmu na choroby oraz środkiem wzmacniającym w stanach obniżonej sprawności fizycznej.   Opis PROPOLIS PLUS – naturalny, biologicznie czynny preparat pszczeli do stosowania wewnętrznego.PROPOLIS PLUS zawiera biologicznie czynne substancje pochodzące z propolisu i pyłku kwiatowego takie jak: białka, aminokwasy, fosfolipidy, flawonoidy, kwasy fenolowe, substancje lipidowo-woskowe, witaminy, zwłaszcza B1, B2, beta-karoten oraz liczne biopierwiastki, z których w największej ilości występuje Ca, Mg oraz Mn, Zn i Fe.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Propolis plus, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy adekwatną wartość farmaceutyków i należytą obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej popularnych i wyróżniających się portali dających usługi przesyłanie leków.pragniemy pokazać dzisiaj trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na usterki w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te zawierające zieloną herbatę.