Urocontrol kaps

Opakowanie: 30 kapsułek UROCONTROL® jest preparatem zawierającym ekstrakt z żurawin, izoflawony i antocyjany wspomagające pracę układu moczowego. Związki te uczestniczą w procesach zapewniających odpowiednie napięcie mięśniowe i sprężystość tkanki

Urocontrol kaps opis i własności. Sami widzimy jak niewielką mamy znajomość w temacie Urocontrol kaps. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - w istocie Urocontrol kaps to znany środek, który człeku może naprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Urocontrol kaps opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Urocontrol kaps – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Urocontrol kaps własności

Opakowanie: 30 kapsułek UROCONTROL® jest preparatem zawierającym ekstrakt z żurawin, izoflawony i antocyjany wspomagające pracę układu moczowego. Związki te uczestniczą w procesach zapewniających odpowiednie napięcie mięśniowe i sprężystość tkanki łącznej. Regularne stosowanie preparatu UROCONTROL® sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu moczowego kobiet. Zastosowanie: preparat polecany jest dla kobiet w każdym wieku, pragnących utrzymać dobrą kondycję układu moczowego do późnej starości. Preparat może być stosowany przez kobiety mające trudności z utrzymaniem moczu. UWAGA! Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią. W razie przyjmowania leków hormonalnych skonsultować się z lekarzem. Skład: ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z żurawin (10% antocyjanów), ekstrakt z soi (40% izoflawonów sojowych). Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera: 220 mg ekstraktu z pestek dyni, 130 mg ekstraktu z żurawin (w tym 13 mg antocyjanów), 50 mg ekstraktu z soi (w tym 20 mg izoflawonów sojowych). Zalecane spożycie: dwa razy dziennie po jednej kapsułce popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Pierwsze korzystne efekty można zaobserwować po 2 tygodniach stosowania preparatu. W celu ich utrzymania zaleca się stosowanie preparatu przez kolejne 3 miesiące. Przechowywanie: przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Urocontrol kaps, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy do naszej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Polecamy sami adekwatną wartość leków i naprawdę dobrą satysfakcję zaglądających na stronę. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek dających usługi dostawy leków.Musimy pokazać dzisiaj trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele środków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające w składzie zieloną herbatę.