Urocontrol kaps

Opakowanie: 30 kapsułek UROCONTROL® jest preparatem zawierającym ekstrakt z żurawin, izoflawony i antocyjany wspomagające pracę układu moczowego. Związki te uczestniczą w procesach zapewniających odpowiednie napięcie mięśniowe i sprężystość tkanki

Urocontrol kaps opis i własności. Sami widzimy jak małą posiadamy znajomość w temacie Urocontrol kaps. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Urocontrol kaps to popularny środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Urocontrol kaps opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Urocontrol kaps – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Urocontrol kaps własności

Opakowanie: 30 kapsułek UROCONTROL® jest preparatem zawierającym ekstrakt z żurawin, izoflawony i antocyjany wspomagające pracę układu moczowego. Związki te uczestniczą w procesach zapewniających odpowiednie napięcie mięśniowe i sprężystość tkanki łącznej. Regularne stosowanie preparatu UROCONTROL® sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu moczowego kobiet. Zastosowanie: preparat polecany jest dla kobiet w każdym wieku, pragnących utrzymać dobrą kondycję układu moczowego do późnej starości. Preparat może być stosowany przez kobiety mające trudności z utrzymaniem moczu. UWAGA! Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią. W razie przyjmowania leków hormonalnych skonsultować się z lekarzem. Skład: ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z żurawin (10% antocyjanów), ekstrakt z soi (40% izoflawonów sojowych). Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera: 220 mg ekstraktu z pestek dyni, 130 mg ekstraktu z żurawin (w tym 13 mg antocyjanów), 50 mg ekstraktu z soi (w tym 20 mg izoflawonów sojowych). Zalecane spożycie: dwa razy dziennie po jednej kapsułce popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Pierwsze korzystne efekty można zaobserwować po 2 tygodniach stosowania preparatu. W celu ich utrzymania zaleca się stosowanie preparatu przez kolejne 3 miesiące. Przechowywanie: przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w kwestiach produktu Urocontrol kaps, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do polskiej taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Oferujemy konkurencyjną wartość farmaceutyków i właściwą satysfakcję zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi przesyłanie farmaceutyków.pragniemy pokazać teraz trzy serie prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej sekcji zostało zlikwidowanych ze względu na niedociągnięcia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające w składzie chrom.