Olimp prostatan kaps

Opakowanie: 60kapsułek Opis: Prostatan® to specjalna kompozycja ekstraktów roślinnych oraz chelatu aminokwasowego cynku Albion®, wspomagająca prawidłową pracę gruczołu krokowego (prostaty). W skład suplementu wchodzą biologicznie aktywne składniki pochodzenia roślinnego,

Olimp prostatan kaps - dane na temat właściwości i opis produktu. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną posiadamy wiedzę na temat Olimp prostatan kaps. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście Olimp prostatan kaps to popularny środek, który wielu powinien pomóc. Zdrowie przecież wymaga twojej specjalnej troski.

Olimp prostatan kaps działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Olimp prostatan kaps – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Olimp prostatan kaps własności

Opakowanie: 60kapsułek Opis: Prostatan® to specjalna kompozycja ekstraktów roślinnych oraz chelatu aminokwasowego cynku Albion®, wspomagająca prawidłową pracę gruczołu krokowego (prostaty). W skład suplementu wchodzą biologicznie aktywne składniki pochodzenia roślinnego, takie jak ekstrakty: z palmy sabałowej (Saw Palmetto), pestek dyni, pokrzywy oraz likopen. Co powoduje kłopoty z prostatą? Czynność gruczołu krokowego przez całe życie pozostaje pod ścisłą kontrolą układu hormonalnego. Największy wpływ na funkcjonowanie tego narządu mają hormony płciowe, w szczególności testosteron. Hormon ten ma zdolność kumulowania się w obrębie prostaty, gdzie może ulegać przemianie do bardzo silnie działającego hormonu DHT. Ten z kolei wiąże się ze specjalnymi receptorami w komórkach gruczołu krokowego, pobudzając je do wzrostu oraz silnego podziału, w konsekwencji czego wzrasta ryzyko przerostu prostaty. Jak wspomagać prostatę? Szczególnie ważną rolę pod tym względem mogą pełnić czynniki ograniczające przemianę testosteronu do niebezpiecznego hormonu DHT. Odkryto, że jednym z takich czynników jest wyciąg z palmy sabałowej, którego aktywne składniki sprzyjają eliminacji DHT. Stosowanie naturalnych wyciągów z palmy sabałowej jest szczególnie polecane mężczyznom po 40 roku życia, kiedy zwiększa się ryzyko przerostu prostaty. Wspomagają one prawidłowe funkcje męskiego układu moczowego oraz ułatwiają przepływ moczu. Czym wyróżnia się Prostatan® na tle innych, podobnie działających suplementów diety? Prostatan® oprócz aktywnie działającego wyciągu z palmy sabałowej, zawiera także szereg innych substancji wspomagających prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego. Zawarty w nim ekstrakt z dyni, ze względu na bogactwo różnych substancji biologicznie czynnych oraz wysoką zawartość cynku wspiera prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Natomiast likopen najwartościowszy i najaktywniejszy barwnik karotenoidowy zmniejsza niekorzystne działanie wolnych rodników oraz nadmierną aktywność testosteronu. Dodatkowy efekt wzmacniający zapewnia wyciąg z pokrzywy zwyczajnej oraz chelat aminokwasowy cynku. Dawkowanie 1 kapsułka 2 razy dziennie. Składniki Ekstrakt palmy sabałowej, ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, chelat aminokwasowy cynku, ekstrakt z pomidora (źródło likopenu), celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki  
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Olimp prostatan kaps, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Oferujemy konkurencyjną wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę odwiedzających portal. Apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej popularnych i wyróżniających się portali dających usługi przesyłanie farmaceutyków.Chcemy zaprezetować w tym miejscu trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja farmaceutyków którą biorą faceci z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych należą te zawierające l-karnitynę.