Prostenal perfect kapsułki

Postać: Opakowanie – 60 kapsułek. Skład: Saw Palmetto, wyciąg 320,0 mg (kwasy tłuszczowe 85-95% mg, sterole 0,2-0,4%, ekwiw.min.3200 mg) Pokrzywa, wyciąg 10:1 240,0 mg (ekwiw.2400 mg) Likopen 6,0 mg. Wskazania i Działanie:

Prostenal perfect kapsułki . Sami możemy sprawdzić jak niewielką mamy wiedzę na temat Prostenal perfect kapsułki. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę Prostenal perfect kapsułki to znany środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Prostenal perfect kapsułki własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Prostenal perfect kapsułki – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Prostenal perfect kapsułki opis

Postać: Opakowanie – 60 kapsułek. Skład: Saw Palmetto, wyciąg 320,0 mg (kwasy tłuszczowe 85-95% mg, sterole 0,2-0,4%, ekwiw.min.3200 mg) Pokrzywa, wyciąg 10:1 240,0 mg (ekwiw.2400 mg) Likopen 6,0 mg. Wskazania i Działanie: Prostenal Perfect zawiera Perfect Complex – unikatową kombinację 3 składników aktywnych w naukowo opracowanych proporcjach dla wspomagania ochrony gruczołu krokowego. Zawiera najwyższej jakości standaryzowany wycią z Saw palmetto (palmy sabałowej), likopen oraz wyciąg z pokrzywy. Palma sabałowa działa korzystnie na metabolizm męskich hormonów płciowych ograniczając ryzyko powiększenia się prostaty. Wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego. Perfect Complex oprócz wyciągu z palmy sabałowej zawiera wyciąg z korzenia pokrzywy , który korzystnie wpływa na oczyszczanie dróg moczowych. Zbilansowana proporcja ekstraktów palmy sabałowej i korzenia pokrzywy( 160mg/120mg) jest korzystniejsza w porównaniu z zawartością pojedynczego ekstraktu z palmy sabałowej. Dodatkowo ich działanie potęguje zawartość likopenu( wyciagu z pomidora), który jako silny antyoksydant jest polecany w codziennej diecie mężczyzny. Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie, najlepiej po jedzeniu, popić wodą.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Prostenal perfect kapsułki, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno. Polecamy zajrzenie do polskiej taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Gwarantujemy adekwatną wartość leków i fachową obsługę zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się portali zapewniających przesyłanie produktów farmacetycznych.Chcemy pokazać teraz trzy grupy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa farmaceutyków którą biorą faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej sekcji zostało zlikwidowanych ze względu na usterki w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych należą te posiadające chrom.