Prostenal perfect kapsułki

Postać: Opakowanie – 60 kapsułek. Skład: Saw Palmetto, wyciąg 320,0 mg (kwasy tłuszczowe 85-95% mg, sterole 0,2-0,4%, ekwiw.min.3200 mg) Pokrzywa, wyciąg 10:1 240,0 mg (ekwiw.2400 mg) Likopen 6,0 mg. Wskazania i Działanie:

Prostenal perfect kapsułki . Zobaczmy jak niewielką posiadamy wiedzę w temacie Prostenal perfect kapsułki. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Prostenal perfect kapsułki to znany środek, który niejdenemu może poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Prostenal perfect kapsułki własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Prostenal perfect kapsułki – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Prostenal perfect kapsułki opis

Postać: Opakowanie – 60 kapsułek. Skład: Saw Palmetto, wyciąg 320,0 mg (kwasy tłuszczowe 85-95% mg, sterole 0,2-0,4%, ekwiw.min.3200 mg) Pokrzywa, wyciąg 10:1 240,0 mg (ekwiw.2400 mg) Likopen 6,0 mg. Wskazania i Działanie: Prostenal Perfect zawiera Perfect Complex – unikatową kombinację 3 składników aktywnych w naukowo opracowanych proporcjach dla wspomagania ochrony gruczołu krokowego. Zawiera najwyższej jakości standaryzowany wycią z Saw palmetto (palmy sabałowej), likopen oraz wyciąg z pokrzywy. Palma sabałowa działa korzystnie na metabolizm męskich hormonów płciowych ograniczając ryzyko powiększenia się prostaty. Wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego. Perfect Complex oprócz wyciągu z palmy sabałowej zawiera wyciąg z korzenia pokrzywy , który korzystnie wpływa na oczyszczanie dróg moczowych. Zbilansowana proporcja ekstraktów palmy sabałowej i korzenia pokrzywy( 160mg/120mg) jest korzystniejsza w porównaniu z zawartością pojedynczego ekstraktu z palmy sabałowej. Dodatkowo ich działanie potęguje zawartość likopenu( wyciagu z pomidora), który jako silny antyoksydant jest polecany w codziennej diecie mężczyzny. Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie, najlepiej po jedzeniu, popić wodą.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Prostenal perfect kapsułki, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy do polskiej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Zapewniamy adekwatną wartość farmaceutyków i fachową satysfakcję klientów apteki. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych placówek zapewniających przesyłanie produktów farmacetycznych.pragniemy zaprezetować teraz trzy serie prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa preparatów którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych należą te posiadające w składzie l-karnitynę.