Doppelherz aktiv na sen

  Skład wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus), fosforan diwapniowy (substancja wiążąca), wyciąg z liści melisy (Melissa officinalis), żelatyna, wyciąg z ziela lawendy (Lavandula pedunculata ), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), chlorowodorek

Doppelherz aktiv na sen opis i własności. Zobaczmy jak niewielką posiadamy znajomość na temat Doppelherz aktiv na sen. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej Doppelherz aktiv na sen to popularny środek, który człowiekowi powinien naprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Doppelherz aktiv na sen informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Doppelherz aktiv na sen – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Doppelherz aktiv na sen własności

  Skład wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus), fosforan diwapniowy (substancja wiążąca), wyciąg z liści melisy (Melissa officinalis), żelatyna, wyciąg z ziela lawendy (Lavandula pedunculata ), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), tlenki i wodorotlenki żelaza oraz błękit patentowy V (barwniki). Nie zawiera laktozy ani glutenu. Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: Wyciąg z szyszek chmielu (5:1) 200 mg Wyciąg z liści melisy (5:1) 100 mg Wyciąg z ziela lawendy (4:1) 20 mg Witamina B6 0,7 mg   Sposób użycia Stosować 1 kapsułkę na około godzinę przed snem. Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie (jako substytut) zróżnicowanej diety.   Przeciwwskazania Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży oraz w przypadku nadwrażliwości na lawendę lub inne składniki preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Korzystny wpływ na prawidłowe zasypianie ma zdrowy tryb życia: regularny wysiłek fizyczny, ćwiczenia relaksacyjne oraz zróżnicowana i zrównoważona dieta.   Opis Naturalne wyciągi ziołowe o działaniu wspomagającym prawidłowy sen: ułatwiają odprężenie przed snem  wspomagają zasypianie i naturalny sen umożliwiają dobre samopoczucie  po przebudzeniu. Wyciąg z szyszek chmielu zawierabioflawonoidy,  które wspomagają  zasypianie i naturalny sen.  Wyciąg z melisy działa odprężająco, co ułatwia zasypianie. Wyciąg z lawendy wpływa na redukcję stresu.  Witamina B6sprzyja regeneracji układu nerwowego i usuwaniu skutków zmęczenia. Preparat polecany dla osób żyjących w napięciu nerwowym, doświadczających zmęczenia i niewyspania – w celu ułatwienia odprężającego snu. Preparat jest przeznaczony dla dorosłych  i młodzieży.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Doppelherz aktiv na sen, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej 24 godziny na dobę apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. To własnie my oferujemy dobrą wartość farmaceutyków i fachową obsługę pacjentów. Apteka internetowa ma być jedną z pięciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych stron internetowych świadczących usługi przesyłanie leków.Musimy zaprezetować dzisiaj trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na niedociągnięcia w ich tworzeniu i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te zawierające w składzie chrom.