Asprocol

  Skład Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą,

Asprocol . Zobaczmy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Asprocol. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę Asprocol to istotny środek, który człowiekowi musi naprawić zdrowie. Twoje zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Asprocol informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Asprocol – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Asprocol własności

  Skład Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, czynna choroba wrzodowa, trzeci trymestr ciąży i okres karmienia piersią, zaburzenia krzepliwości krwi, ciężka niewydolność wątroby, serca i nerek, jednoczesne stosowanie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat w przebiegu zakażeń wirusowych.   Dawkowanie Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Przeciwbólowo i przeciwgorączkowo zwykle 500 mg kwasu acetylosalicylowego (1 tabletka) co 3-4 godziny lub 1000 mg kwasu acetylosalicylowego (2 tabletki) co 6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. U dzieci w wieku poniżej 12 lat produkt może być stosowany tylko na zlecenie lekarza. Tabletki należy popijać dużą ilością płynu.   Wskazania Bóle o słabym lub średnim nasileniu, np. bóle mięśni, stawów, bóle głowy. Gorączka w przebiegu przeziębienia i innych zakażeń wirusowych lub bakteryjnych.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Asprocol, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy do polskiej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Zapewniamy konkurencyjną cenę leków i fachową satysfakcję zaglądających na stronę. Apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych portali świadczących usługi dostawy produktów farmacetycznych.Chcemy zaprezetować teraz trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało usuniętych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych należą te posiadające w składzie zieloną herbatę.