Asprocol

  Skład Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą,

Asprocol . Sami widzimy jak niedostateczną posiadamy znajomość na temat Asprocol. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Asprocol to znany środek, który wielu musi pomóc. Zdrowie wymaga twojej specjalnej troski.

Asprocol informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Asprocol – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Asprocol własności

  Skład Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, czynna choroba wrzodowa, trzeci trymestr ciąży i okres karmienia piersią, zaburzenia krzepliwości krwi, ciężka niewydolność wątroby, serca i nerek, jednoczesne stosowanie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat w przebiegu zakażeń wirusowych.   Dawkowanie Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Przeciwbólowo i przeciwgorączkowo zwykle 500 mg kwasu acetylosalicylowego (1 tabletka) co 3-4 godziny lub 1000 mg kwasu acetylosalicylowego (2 tabletki) co 6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. U dzieci w wieku poniżej 12 lat produkt może być stosowany tylko na zlecenie lekarza. Tabletki należy popijać dużą ilością płynu.   Wskazania Bóle o słabym lub średnim nasileniu, np. bóle mięśni, stawów, bóle głowy. Gorączka w przebiegu przeziębienia i innych zakażeń wirusowych lub bakteryjnych.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Asprocol, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy w celu odwiedzenia do działającej 24 godziny na dobę taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Oferujemy konkurencyjną cenę leków i naprawdę dobrą obsługę zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych zapewniających dostawy produktów farmacetycznych.Chcemy pokazać w tym miejscu trzy grupy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja substancji po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo środków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych należą te posiadające l-karnitynę.