Asprocol

  Skład Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą,

Asprocol . Zobaczmy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Asprocol. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście Asprocol to znany środek, który człeku powinien pomóc. Zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Asprocol informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Asprocol – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Asprocol własności

  Skład Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany, w tym tzw. astma aspirynowa, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, czynna choroba wrzodowa, trzeci trymestr ciąży i okres karmienia piersią, zaburzenia krzepliwości krwi, ciężka niewydolność wątroby, serca i nerek, jednoczesne stosowanie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat w przebiegu zakażeń wirusowych.   Dawkowanie Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Przeciwbólowo i przeciwgorączkowo zwykle 500 mg kwasu acetylosalicylowego (1 tabletka) co 3-4 godziny lub 1000 mg kwasu acetylosalicylowego (2 tabletki) co 6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. U dzieci w wieku poniżej 12 lat produkt może być stosowany tylko na zlecenie lekarza. Tabletki należy popijać dużą ilością płynu.   Wskazania Bóle o słabym lub średnim nasileniu, np. bóle mięśni, stawów, bóle głowy. Gorączka w przebiegu przeziębienia i innych zakażeń wirusowych lub bakteryjnych.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Asprocol, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Polecamy zajrzenie do działającej online internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. To własnie my oferujemy konkurencyjną wartość farmaceutyków i należytą satysfakcję pacjentów. Apteka internetowa ma być jedną z siedmiu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek dających usługi dostawy leków.Musimy zaprezetować w tym miejscu trzy grupy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa preparatów po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele preperatów z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest dużo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające w składzie l-karnitynę.