Soyfem tabletki

Postać: Tabletki – 60 sztuk. Skład leku: Jedna tabletka zawiera 100 mg wyciągu z nasion soi (w tym 26 mg zespołu izoflawonów przeliczonych na genisteinę) oraz substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną, poliwinylopyrolidon, stearynian magnezu,

Soyfem tabletki - różne dane na temat produktu. Sami widzimy jak niewielką posiadamy wiedzę na temat Soyfem tabletki. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Soyfem tabletki to produkt, który każdemu powinien pomóc. Zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Soyfem tabletki działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Soyfem tabletki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Soyfem tabletki działanie

Postać: Tabletki – 60 sztuk. Skład leku: Jedna tabletka zawiera 100 mg wyciągu z nasion soi (w tym 26 mg zespołu izoflawonów przeliczonych na genisteinę) oraz substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną, poliwinylopyrolidon, stearynian magnezu, hydroksypropylo-metylocelulozę, talk oraz glicerynę. Opis działania: W preparacie Soyfem główne substancje aktywne stanowią genisteina i daidzena, zaliczane do izoflawonów. Posiadają one zdolność wiązania się z receptorami estrogenowymi, co wynika z podobieństwa ich budowy chemicznej do endogennych estrogenów (tzn. wytwarzanych przez organizm), dlatego popularnie nazywa się je fitoestrogenami. Fitoestrogeny genisteina i daidzeina zawarte w soi, działając podobnie do estrogenów, tylko słabiej, chronią przed zaburzeniami związanymi z fizjologicznym spadkiem produkcji estrogenów u kobiet w okresie okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym. Wskazania do stosowania: Preparat Soyfem stosuje się: u kobiet z dolegliwościami okresu menopauzy : przypływami uczucia gorąca, nadmiernym poceniem się, zakłóceniami snu, uczuciem napięcia nerwowego i niepokoju. w profilaktyce chorób układu krążenia, wraz zachowaniem odpowiedniej diety.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Soyfem tabletki, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę taniej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Polecamy sami konkurencyjną wartość leków i naprawdę dobrą obsługę klientów apteki. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej znanych i najbardziej cenionych placówek świadczących usługi dostawy produktów farmacetycznych.Musimy zaprezetować teraz trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja preparatów po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele środków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest wiele suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych należą te zawierające l-karnitynę.