Soyfem tabletki

Postać: Tabletki – 60 sztuk. Skład leku: Jedna tabletka zawiera 100 mg wyciągu z nasion soi (w tym 26 mg zespołu izoflawonów przeliczonych na genisteinę) oraz substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną, poliwinylopyrolidon, stearynian magnezu,

Soyfem tabletki - różne dane na temat produktu. Zobaczmy jak niedostateczną mamy wiedzę w temacie Soyfem tabletki. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie Soyfem tabletki to istotny środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie. Twoje zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Soyfem tabletki działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Soyfem tabletki – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Soyfem tabletki działanie

Postać: Tabletki – 60 sztuk. Skład leku: Jedna tabletka zawiera 100 mg wyciągu z nasion soi (w tym 26 mg zespołu izoflawonów przeliczonych na genisteinę) oraz substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną, poliwinylopyrolidon, stearynian magnezu, hydroksypropylo-metylocelulozę, talk oraz glicerynę. Opis działania: W preparacie Soyfem główne substancje aktywne stanowią genisteina i daidzena, zaliczane do izoflawonów. Posiadają one zdolność wiązania się z receptorami estrogenowymi, co wynika z podobieństwa ich budowy chemicznej do endogennych estrogenów (tzn. wytwarzanych przez organizm), dlatego popularnie nazywa się je fitoestrogenami. Fitoestrogeny genisteina i daidzeina zawarte w soi, działając podobnie do estrogenów, tylko słabiej, chronią przed zaburzeniami związanymi z fizjologicznym spadkiem produkcji estrogenów u kobiet w okresie okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym. Wskazania do stosowania: Preparat Soyfem stosuje się: u kobiet z dolegliwościami okresu menopauzy : przypływami uczucia gorąca, nadmiernym poceniem się, zakłóceniami snu, uczuciem napięcia nerwowego i niepokoju. w profilaktyce chorób układu krążenia, wraz zachowaniem odpowiedniej diety.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Soyfem tabletki, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej taniej apteki internetowej po leki i po informacje. Oferujemy adekwatną wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę klientów apteki. Nasza apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi dostarczanie leków.pragniemy pokazać dzisiaj trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie mnóstwo środków z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest wiele suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające w składzie l-karnitynę.