Vitaminum b hec na zajady plus witaminy

  Skład Substancje czynne: witamina B2 (ryboflawina) – 6 mg (100% RDA), witamina E (D-alfa-tokoferol) – 10 mg (100% RDA), witamina C (kwas L-askorbinowy) – 60 mg (100% RDA). Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia

Vitaminum b hec na zajady plus witaminy - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niewielką posiadamy wiedzę w temacie Vitaminum b hec na zajady plus witaminy. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - tak Vitaminum b hec na zajady plus witaminy to znany środek, który człowiekowi musi poprawić zdrowie. Twoje zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Vitaminum b hec na zajady plus witaminy opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Vitaminum b hec na zajady plus witaminy – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Vitaminum b hec na zajady plus witaminy własności

  Skład Substancje czynne: witamina B2 (ryboflawina) – 1,6 mg (100% RDA), witamina E (D-alfa-tokoferol) – 10 mg (100% RDA), witamina C (kwas L-askorbinowy) – 60 mg (100% RDA). Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.   Dawkowanie Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.   Środki ostrożności Zawarta w produkcie witamina B2 może powodować ciemnożółte zabarwienie moczu. Barwa ta pochodzi od wodnego roztworu tej witaminy. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecany do stosowania jako uzupełnienie diety w witaminy. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.   Wskazania Profilaktyka i uzupełnienie niedoborów witamin B2, E i C, w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu. Pomocniczo zestaw witamin B2, E i C można stosować w przypadku pękania kącików ust, zapalenia błony śluzowej kątów ust i czerwieni warg oraz dermatozach. Zawarta w preparacie witamina B2 działa wspomagająco w zakażeniach, stanach zapalnych skóry. Zawarta w preparacie witamina E poprawia stan skóry, włosów i paznokci, ułatwia utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry. Zawarta w preparacie witamina C ułatwia wchłanianie witaminy B2, ma właściwości przeciw utleniające, działa wspomagająco w stanach zapalnych skóry i trudno gojących się ranach oraz infekcjach wirusowych.   Właściwości Vitaminum B2, E i C hec to preparat pomagający uzupełnić niedobory witamin B2, E i C, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.      
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Vitaminum b hec na zajady plus witaminy, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do polskiej taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy dobrą wartość leków i naprawdę dobrą obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej znanych i wyróżniających się portali zapewniających dostawy leków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy typy farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele preperatów z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych przynależą te posiadające l-karnitynę.