Calcium gal

  Skład ekstrakt z ryb bogaty w naturalny wapń i fosforwysoka przyswajalność 48 kapsułek, 596 mg Skład kapsułki: mineralny ekstrakt z ryb, żelatyna Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek) Wapń 720 mg

Calcium gal o to o co czasami warto zapytać. Sami możemy sprawdzić jak małą mamy wiedzę na temat Calcium gal. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - tak Calcium gal to istotny środek, który wielu może naprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje naszej szczególnej troski.

Calcium gal działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Calcium gal – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Calcium gal własności

  Skład ekstrakt z ryb bogaty w naturalny wapń i fosforwysoka przyswajalność 48 kapsułek, 596 mg Skład kapsułki: mineralny ekstrakt z ryb, żelatyna Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek) Wapń 720 mg *Fosfor 330 mg *** 90% dziennego zalecanego spożycia** 41% dziennego zalecanego spożycia Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.   Dawkowanie 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zawartość: 48 kapsułek po 596 mg/1 kapsułkę   Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.   Wskazania CALCIUM GAL – preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w wapń i fosfor. Suplementacja tych składników zalecana jest w okresie wzrostu młodego organizmu oraz w okresach zwiększonego zapotrzebowania na wapń, zwłaszcza podczas ciąży, laktacji, rekonwalescencji i złamania kości. Zaleca się także przyjmowanie Calcium osobom starszym, a szczególnie kobietom po menopauzie. Wapń należy uzupełniać również w okresie szczególnego narażenia organizmu na alergie. Suplement diety
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Calcium gal, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do polskiej taniej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Oferujemy niewysoką cenę farmaceutyków i naprawdę dobrą obsługę pacjentów. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się placówek świadczących usługi dostawy farmaceutyków.pragniemy pokazać teraz trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja substancji po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele środków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych przynależą te zawierające w składzie zieloną herbatę.