Tran z wątroby dorsza z witaminą

  Skład olej z wątroby dorsza, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (4 kapsułki) Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,332 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,552 g

Tran z wątroby dorsza z witaminą - właściwości i własności. Zobaczmy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Tran z wątroby dorsza z witaminą. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Tran z wątroby dorsza z witaminą to produkt, który wielu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Tran z wątroby dorsza z witaminą działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Tran z wątroby dorsza z witaminą – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tran z wątroby dorsza z witaminą własności

  Skład olej z wątroby dorsza, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (4 kapsułki) Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,332 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,552 g Kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 0,516 gw tymOmega-3: 0,464 gkwas EPA (eikozapentaenowy):0,126 gkwas DHA (dokozaheksaenowy): 0,154 gOmega-6: 0,052 gWitamina A: 420 μg *Witamina D: 3,6 μg *** 53% dziennego zalecanego spożycia** 72% dziennego zalecanego spożycia Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.   Sposób użycia 2 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zawartość: 150 kapsułek po 500 mg/1 kapsułkę   Sposób przechowywania Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.   Opis GAL TRAN Z WĄTROBY DORSZA z witaminą A i D – preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z wątroby dorsza – witaminę A i D oraz Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-3, a szczególnie kwasy EPA i DHA, korzystnie wpływające na proces widzenia, wzrost kości i zębów oraz układ krążenia.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Tran z wątroby dorsza z witaminą, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do polskiej apteki internetowej po leki i po informacje. Gwarantujemy dobrą wartość farmaceutyków i fachową obsługę odwiedzających portal. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej znanych i wyróżniających się portali świadczących usługi przesyłanie leków.Chcemy zaprezetować dzisiaj trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej grupy zostało wycofanych ze względu na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych należą te zawierające w składzie chrom.