Multi tabs active

  Skład Standaryzowany ekstrakt z koreańskiego korzenia żeń – szenia (Panax ginseng C.A. Meyer zawierający) – 8,3 mg, ginsenozydów – 127,1 mg, witaminę C – 60 mg, niacynę – 18 mg,

Multi tabs active - właściwości i własności. Zobaczmy jak małą mamy wiedzę w temacie Multi tabs active. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie Multi tabs active to znany środek, który człeku może poprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Multi tabs active własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Multi tabs active – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Multi tabs active działanie

  Skład Standaryzowany ekstrakt z koreańskiego korzenia żeń – szenia (Panax ginseng C.A. Meyer zawierający) – 8,3 mg, ginsenozydów – 127,1 mg, witaminę C – 60 mg, niacynę – 18 mg, witaminę E – 10 mg, kwas pantotenowy – 6 mg, witaminę B6 – 2mg, witaminę B2 – 1,6 mg, witaminę B1 – 1,4 mg, witaminę A – 800 µg, kwas foliowy – 200 µg, witaminę D – 5 µg, witaminę B12 – 1 µg, magnez – 100 mg, cynk – 15 mg, żelazo – 14 mg, mangan – 2,5 mg, miedź – 2 mg, jod – 150 µg, chrom – 50 µg, selen – 50 µg. Substancje dodatkowe. Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, fosforan diwapniowy, skrobia kukurydziana; substancje do stosowania na powierzchni: hydroksypropylometyloceluloza, sole manganowe kwasów tłuszczowych, kwasy tłuszczowe; substancja utrzymująca wilgotność: glicerol 85%; substancja wiążąca: usieciowana sól sodowa hydroksymetylocelulozy, żelatyna; substancja zapobiegająca brylowaniu, dwutlenek krzemu, talk; barwnik: tlenek żelaza; przeciwutleniacz, kwas askorbowy.   Dawkowanie Dorośli i młodzież od 12 roku życia: 1 tabletka dziennie najlepiej rano podczas posiłku. Zalecana do spożycia w ciągu dnia dawka nie powinna być przekraczana. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować jednocześnie z innymi preparatami zawierającymi witaminę D bez konsultacji z lekarzem. Kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią nie powinny stosować preparatu bez konsultacji z lekarzem. Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.   Działanie Sprostanie wyzwaniom współczesnego świata wymaga od nas coraz więcej siły i energii, dlatego duński preparat Multi – tabs Active zawiera zwiększoną dawkę standaryzowanego ekstraktu z korzenia żeń – szenia wzbogaconą o zestaw witamin i minerałów. Wyciąg z żeń – szenia dostarcza siłę i energię konieczną do przezwyciężania trudności dnia codziennego, wzmacnia organizm, poprawia pamięć i zdolność kojarzenia. Dawki witamin i minerałów dostawane do dziennego zapotrzebowania organizmu zwiększają jego odporność i umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. W chińskiej medycynie żeń – szeń był stosowany od tysiącleci jako środek leczniczy na wszystkie choroby (panaceum). Najbardziej wartościowy korzeń żeń- szenia otrzymywany jest z upraw w Korei, gdzie panują najlepsze na świecie warunki do upraw rośliny. Aktywnymi składnikami żeń- szenia są ginsenozydy. Posiadają one tak zwane właściwości adaptogenne umożliwiające dostosowanie działania do aktualnego zapotrzebowania organizmu i osiągnięcia stanu równowagi psychofizycznej. Może być to zarówno działanie pobudzające jak i tonizujące. Multi – tabs Active zawiera standaryzowany ekstrakt z najlepszego gatunku koreańskiego żeń – szenia Panax – ginseng C.A. Meyer oznaczony jako MGE 127.  
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Multi tabs active, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno. Polecamy zajrzenie do działającej online taniej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Oferujemy konkurencyjną cenę leków i należytą obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się portali zapewniających dostarczanie produktów farmacetycznych.pragniemy zaprezetować w tym miejscu trzy serie prepratów. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele środków z tej sekcji zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające zieloną herbatę.