Acerola plus

  Skład 1 tabletka zawiera: Witamina C (kwas L-askorbinowy syntetyczny oraz z dzikiej róży (Rosa canina) (owoc)) 100 mgSproszkowane ziarna gryki 15,7 mgBioflawonoidy cytrusowe 5 mgAcerola 5 mgRutyna 2,5 mgPączki dzikiej róży 2 mgHesperydyna (Citrus

Acerola plus - różne dane na temat produktu. Sami widzimy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Acerola plus. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - tak Acerola plus to produkt, który niejdenemu może pomóc. Zdrowie potrzebuje twojej szczególnej troski.

Acerola plus informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Acerola plus – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Acerola plus własności

  Skład 1 tabletka zawiera: Witamina C (kwas L-askorbinowy syntetyczny oraz z dzikiej róży (Rosa canina) (owoc)) 100 mgSproszkowane ziarna gryki 15,7 mgBioflawonoidy cytrusowe 5 mgAcerola 5 mgRutyna 2,5 mgPączki dzikiej róży 2 mgHesperydyna (Citrus spp.) (owoc) 1,8 mg oraz: sacharoza, cukier brązowy, syrop kukurydziany, gliceryna (stabilizator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), skrobia (stabilizator), krzemu dwutlenek (substancja przeciwzbrylająca), karmel (barwnik), aromat malinowy, ekstrakt z zielonego pieprzu, ekstrakt z czarnej porzeczki   Dawkowanie Należy ssać 1 tabletkę dziennie lub według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Działania niepożądane i środki ostrożności Spożycie witaminy C w nadmiernych ilościach może spowodować tworzenie się kamieni nerkowych. Osoby z kamicą dróg moczowych przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się zlekarzem. Preparat jest bardzo dobrze tolerowany. Nadmierne spożycie może spowodować zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego. Witamina C podawana razem żelazem powoduje zwiekszone jego wchłanianie.   Działanie preparatu Acerola Plus stanowi bogate źródło witaminy C i bioflawonoidów, które: Poprawiają odporność organizmu Uszczelnianie naczyń krwionośnych Zmniejszają kruchość i łamliwość naczyń, poprawiają ich elastyczność Mają działanie przeciwutleniające, hamują starzenie się komórek   Wskazania Okres zwiększonej podatności na przeziębienia i grypę Pomocniczo w złagodzenia objawów infekcji bakteryjnych i wirusowych Przy słabych, podatnych na pękanie naczyniach krwionośnych w celu ochrony przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników Osoby o zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminę C: palące, mieszkańcy dużych miast, osoby starsze, narażone na stres
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Acerola plus, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do polskiej internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Polecamy sami niewysoką wartość leków i należytą obsługę odwiedzających stronę. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się placówek zapewniających przesyłanie farmaceutyków.Chcemy zaprezetować teraz trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja preparatów którą biorą faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie wiele środków z tej sekcji zostało wycofanych ze względu na usterki w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te zawierające w składzie l-karnitynę.