Pharmaton geriavit

  Skład 1 kapsułka zawiera: 40 mg standaryzowanego wyciągu G 115 z korzenia żeń-szenia, Witamina C 60mg, Niacyna(Vit. PP) 18mg, Witamina E 10mg, Witamina B6 2mg, Witamina B2 6mg,

Pharmaton geriavit - wszystko co mógłbyś chcieć wiedzieć. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Pharmaton geriavit. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - tak Pharmaton geriavit to produkt, który człowiekowi powinien poprawić zdrowie. Nasze zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Pharmaton geriavit informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Pharmaton geriavit – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pharmaton geriavit działanie

  Skład 1 kapsułka zawiera: 40 mg standaryzowanego wyciągu G 115 z korzenia żeń-szenia, Witamina C 60mg, Niacyna(Vit. PP) 18mg, Witamina E 10mg, Witamina B6 2mg, Witamina B2 1,6mg, Witamina B1 1,4mg, Witamina A 800 mikrogram, Biotyna 150 mikrogram, kwas foliowy 100 mikrogram, witamina D 5 mikrogram, witamina B12 1 mikrogram Składniki mineralne: Żelazo: 10mg, Mangan 2,5mg, Miedź 1mg, Selen 50 mikrogram   Działanie niepożądane Sporadycznie mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, nudności).   Ciąża i okres karmienia piersią W ciąży lub przed planowanym zajściem w ciążę stosować tylko po konsultacji lekarskiej. Preparat zawiera m.in. witaminę A, której nadmiar może działać teratogennie.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu, hiperkalcemia, hiperkalciuria, hiperwitaminoza A lub D, upośledzenie czynności nerek. Nie podawać z innymi preparatami zawierającymi witaminę A lub D oraz z retinoidami. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom.   Wskazania Stany fizycznego zmęczenia i wyczerpania, zmniejszona zdolność koncentracji, niedobory witamin i składników mineralnych związane z dietą lub wiekiem, wspomagająco w okresie rekonwalescencji.   Opis Pharmaton® Geriavit® preparat zawierający zespół biologicznie czynnych związków: wyciąg z korzenia żeń-szenia, witaminy, makro- i mikroelementy, działające wzmacniająco w stanach zmęczenia i osłabienia. Preparat zwiększa tolerancję organizmu na wysiłek fizyczny i umysłowy, poprawiając komfort życia.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Pharmaton geriavit, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy do działającej online apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Zapewniamy adekwatną wartość leków i naprawdę dobrą obsługę zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej popularnych i wyróżniających się placówek zapewniających dostarczanie leków.Musimy zaprezetować dzisiaj trzy serie prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji po którą sięgają faceci z rzeczywistymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo środków z tej sekcji zostało wycofanych ze względu na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych należą te posiadające zieloną herbatę.