Pharmaton geriavit

  Skład 1 kapsułka zawiera: 40 mg standaryzowanego wyciągu G 115 z korzenia żeń-szenia, Witamina C 60mg, Niacyna(Vit. PP) 18mg, Witamina E 10mg, Witamina B6 2mg, Witamina B2 6mg,

Pharmaton geriavit - wszystko co mógłbyś chcieć wiedzieć. Zobaczmy jak małą mamy wiedzę w temacie Pharmaton geriavit. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście Pharmaton geriavit to produkt, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Pharmaton geriavit informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Pharmaton geriavit – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pharmaton geriavit działanie

  Skład 1 kapsułka zawiera: 40 mg standaryzowanego wyciągu G 115 z korzenia żeń-szenia, Witamina C 60mg, Niacyna(Vit. PP) 18mg, Witamina E 10mg, Witamina B6 2mg, Witamina B2 1,6mg, Witamina B1 1,4mg, Witamina A 800 mikrogram, Biotyna 150 mikrogram, kwas foliowy 100 mikrogram, witamina D 5 mikrogram, witamina B12 1 mikrogram Składniki mineralne: Żelazo: 10mg, Mangan 2,5mg, Miedź 1mg, Selen 50 mikrogram   Działanie niepożądane Sporadycznie mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, nudności).   Ciąża i okres karmienia piersią W ciąży lub przed planowanym zajściem w ciążę stosować tylko po konsultacji lekarskiej. Preparat zawiera m.in. witaminę A, której nadmiar może działać teratogennie.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu, hiperkalcemia, hiperkalciuria, hiperwitaminoza A lub D, upośledzenie czynności nerek. Nie podawać z innymi preparatami zawierającymi witaminę A lub D oraz z retinoidami. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom.   Wskazania Stany fizycznego zmęczenia i wyczerpania, zmniejszona zdolność koncentracji, niedobory witamin i składników mineralnych związane z dietą lub wiekiem, wspomagająco w okresie rekonwalescencji.   Opis Pharmaton® Geriavit® preparat zawierający zespół biologicznie czynnych związków: wyciąg z korzenia żeń-szenia, witaminy, makro- i mikroelementy, działające wzmacniająco w stanach zmęczenia i osłabienia. Preparat zwiększa tolerancję organizmu na wysiłek fizyczny i umysłowy, poprawiając komfort życia.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Pharmaton geriavit, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do polskiej taniej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy niewysoką wartość farmaceutyków i należytą satysfakcję odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej popularnych i wyróżniających się portali zapewniających przesyłanie leków.Chcemy pokazać teraz trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja farmaceutyków po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej grupy zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do istotnych przynależą te posiadające w składzie chrom.