Pharmaton geriavit

  Skład 1 kapsułka zawiera: 40 mg standaryzowanego wyciągu G 115 z korzenia żeń-szenia, Witamina C 60mg, Niacyna(Vit. PP) 18mg, Witamina E 10mg, Witamina B6 2mg, Witamina B2 6mg,

Pharmaton geriavit - wszystko co mógłbyś chcieć wiedzieć. Sami widzimy jak małą posiadamy wiedzę w temacie Pharmaton geriavit. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - oczywiście Pharmaton geriavit to popularny środek, który każdemu musi pomóc. Twoje zdrowie potrzebuje naszej szczególnej troski.

Pharmaton geriavit informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Pharmaton geriavit – działanie m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Pharmaton geriavit działanie

  Skład 1 kapsułka zawiera: 40 mg standaryzowanego wyciągu G 115 z korzenia żeń-szenia, Witamina C 60mg, Niacyna(Vit. PP) 18mg, Witamina E 10mg, Witamina B6 2mg, Witamina B2 1,6mg, Witamina B1 1,4mg, Witamina A 800 mikrogram, Biotyna 150 mikrogram, kwas foliowy 100 mikrogram, witamina D 5 mikrogram, witamina B12 1 mikrogram Składniki mineralne: Żelazo: 10mg, Mangan 2,5mg, Miedź 1mg, Selen 50 mikrogram   Działanie niepożądane Sporadycznie mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, nudności).   Ciąża i okres karmienia piersią W ciąży lub przed planowanym zajściem w ciążę stosować tylko po konsultacji lekarskiej. Preparat zawiera m.in. witaminę A, której nadmiar może działać teratogennie.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu, hiperkalcemia, hiperkalciuria, hiperwitaminoza A lub D, upośledzenie czynności nerek. Nie podawać z innymi preparatami zawierającymi witaminę A lub D oraz z retinoidami. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom.   Wskazania Stany fizycznego zmęczenia i wyczerpania, zmniejszona zdolność koncentracji, niedobory witamin i składników mineralnych związane z dietą lub wiekiem, wspomagająco w okresie rekonwalescencji.   Opis Pharmaton® Geriavit® preparat zawierający zespół biologicznie czynnych związków: wyciąg z korzenia żeń-szenia, witaminy, makro- i mikroelementy, działające wzmacniająco w stanach zmęczenia i osłabienia. Preparat zwiększa tolerancję organizmu na wysiłek fizyczny i umysłowy, poprawiając komfort życia.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Pharmaton geriavit, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Oferujemy adekwatną wartość leków i właściwą satysfakcję klientów apteki. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych zapewniających przesyłanie produktów farmacetycznych.Musimy zaprezetować dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja substancji po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało usuniętych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest mnóstwo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najważniejszych przynależą te posiadające w składzie chrom.