Witamina c monovitan drażetek

  Skład 1 tabletka zawiera 200mg kwasu askorbowego. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, laktoza, żelatyna, talk, magnezu stearynian, celulozy octan, olej rycynowy, guma arabska, sacharoza, żółcień chinolinowa E 104, wosk pszczeli, wosk Carnauba.   Dawkowanie

Witamina c monovitan drażetek . Sami widzimy jak niedostateczną posiadamy znajomość w temacie Witamina c monovitan drażetek. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - istotnie Witamina c monovitan drażetek to znany środek, który niejdenemu musi naprawić zdrowie. Zdrowie przecież wymaga twojej szczególnej troski.

Witamina c monovitan drażetek informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Witamina c monovitan drażetek – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Witamina c monovitan drażetek informacje

  Skład 1 tabletka zawiera 200mg kwasu askorbowego. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, laktoza, żelatyna, talk, magnezu stearynian, celulozy octan, olej rycynowy, guma arabska, sacharoza, żółcień chinolinowa E 104, wosk pszczeli, wosk Carnauba.   Dawkowanie Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej podaje się: 2 tabletki drażowane 1-3 razy na dobę.   Ciąża i laktacja Witamina C przechodzi przez barierę łożyska i do mleka matki. U dzieci kobiet zażywających w ciąży wysokie dawki kwasu askorbowego mogą pojawić się objawy szkorbutu („efekt odbicia”). Stosowanie witaminy C w okresie ciąży i laktacji powinno odbywać się jedynie pod kontrolą lekarza.   Ostrzeżenia • U osób zażywających przez długi czas witaminę C w dawce powyżej 2 g na dobę, po nagłym odstawieniu leku mogą pojawić się objawy szkorbutu wskutek „efektu odbicia” • Witamina C, zwłaszcza podawana w dużych dawkach, może zmienić wyniki niektórych badań laboratoryjnych.   Przeciwwskazania Nie należy stosować wysokich dawek witaminy C (powyżej 1 g/dobę) w kamicy nerkowej (szczawianowa i moczanowa) oraz w zaburzeniach przemiany żelaza.   Wskazania Witaminę C stosuje się: • w stanach niedoboru witaminy C wywołanych niedostatecznym jej dostarczaniem w diecie lub zaburzeniami wchłaniania tej witaminy. • w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C: – przy intensywnym wysiłku fizycznym – u osób palących – w okresie rekonwalescencji – w nadczynności tarczycy – w gruźlicy – w schorzeniach jelit • w zapobieganiu i pomocniczo w leczeniu infekcji wirusowych (przeziębienie, grypa) • w okresie wiosennym (tzw. „zmęczenie wiosenne”) • jako lek uzupełniający w leczeniu astmy, miażdżycy, trudno gojących się ran.   Opis działania Preparat Witamina C monovitan zawiera kwas askorbowy (witaminę C). Organizm ludzki nie wytwarza witaminy C, dlatego konieczne jest jej regularne dostarczanie w diecie. Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze udział w wielu procesach metabolicznych: między innymi uczestniczy w syntezie kolagenu, hormonów, wchłanianiu żelaza w przewodzie pokarmowym. Witamina C odgrywa ważną rolę jako przeciwutleniacz, zapobiega powstawaniu wolnych rodników i w rezultacie może zmniejszać ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej, opóźniać rozwój miażdżycy oraz może spowalniać procesy starzenia się organizmu.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Witamina c monovitan drażetek, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno. Polecamy zajrzenie do naszej apteki internetowej po leki i po informacje. Oferujemy adekwatną wartość leków i fachową obsługę odwiedzających portal. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej znanych i wyróżniających się portali zapewniających dostawy leków.Chcemy pokazać w tym miejscu trzy grupy farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych należą te zawierające chrom.