Witamina c monovitan drażetek

  Skład 1 tabletka zawiera 200mg kwasu askorbowego. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, laktoza, żelatyna, talk, magnezu stearynian, celulozy octan, olej rycynowy, guma arabska, sacharoza, żółcień chinolinowa E 104, wosk pszczeli, wosk Carnauba.   Dawkowanie

Witamina c monovitan drażetek . Sami możemy sprawdzić jak niewielką mamy znajomość na temat Witamina c monovitan drażetek. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak Witamina c monovitan drażetek to istotny środek, który niejdenemu może naprawić zdrowie. Zdrowie przecież wymaga naszej szczególnej troski.

Witamina c monovitan drażetek informacje

A zatem tu dowiesz się więcej o Witamina c monovitan drażetek – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Witamina c monovitan drażetek informacje

  Skład 1 tabletka zawiera 200mg kwasu askorbowego. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, laktoza, żelatyna, talk, magnezu stearynian, celulozy octan, olej rycynowy, guma arabska, sacharoza, żółcień chinolinowa E 104, wosk pszczeli, wosk Carnauba.   Dawkowanie Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej podaje się: 2 tabletki drażowane 1-3 razy na dobę.   Ciąża i laktacja Witamina C przechodzi przez barierę łożyska i do mleka matki. U dzieci kobiet zażywających w ciąży wysokie dawki kwasu askorbowego mogą pojawić się objawy szkorbutu („efekt odbicia”). Stosowanie witaminy C w okresie ciąży i laktacji powinno odbywać się jedynie pod kontrolą lekarza.   Ostrzeżenia • U osób zażywających przez długi czas witaminę C w dawce powyżej 2 g na dobę, po nagłym odstawieniu leku mogą pojawić się objawy szkorbutu wskutek „efektu odbicia” • Witamina C, zwłaszcza podawana w dużych dawkach, może zmienić wyniki niektórych badań laboratoryjnych.   Przeciwwskazania Nie należy stosować wysokich dawek witaminy C (powyżej 1 g/dobę) w kamicy nerkowej (szczawianowa i moczanowa) oraz w zaburzeniach przemiany żelaza.   Wskazania Witaminę C stosuje się: • w stanach niedoboru witaminy C wywołanych niedostatecznym jej dostarczaniem w diecie lub zaburzeniami wchłaniania tej witaminy. • w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C: – przy intensywnym wysiłku fizycznym – u osób palących – w okresie rekonwalescencji – w nadczynności tarczycy – w gruźlicy – w schorzeniach jelit • w zapobieganiu i pomocniczo w leczeniu infekcji wirusowych (przeziębienie, grypa) • w okresie wiosennym (tzw. „zmęczenie wiosenne”) • jako lek uzupełniający w leczeniu astmy, miażdżycy, trudno gojących się ran.   Opis działania Preparat Witamina C monovitan zawiera kwas askorbowy (witaminę C). Organizm ludzki nie wytwarza witaminy C, dlatego konieczne jest jej regularne dostarczanie w diecie. Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze udział w wielu procesach metabolicznych: między innymi uczestniczy w syntezie kolagenu, hormonów, wchłanianiu żelaza w przewodzie pokarmowym. Witamina C odgrywa ważną rolę jako przeciwutleniacz, zapobiega powstawaniu wolnych rodników i w rezultacie może zmniejszać ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej, opóźniać rozwój miażdżycy oraz może spowalniać procesy starzenia się organizmu.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Witamina c monovitan drażetek, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Polecamy zajrzenie do działającej online taniej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Gwarantujemy adekwatną cenę farmaceutyków i należytą satysfakcję odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych dających usługi dostarczanie leków.Chcemy pokazać teraz trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja preparatów którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej grupy zostało wycofanych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do najważniejszych należą te zawierające w składzie l-karnitynę.