Stymen

  Skład 1 kapsułka zawiera 10 mg prasteronu (prasteronum) Substancje pomocnicze: Jedna tabletka zawiera ok. 100 mg laktozy jednowodnej.   Dawkowanie Dawkowanie

Stymen - dane na temat właściwości i opis produktu. Sami widzimy jak małą posiadamy wiedzę na temat Stymen. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Stymen to produkt, który człeku powinien pomóc. Zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Stymen własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Stymen – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Stymen działanie

  Skład 1 kapsułka zawiera 10 mg prasteronu (prasteronum) Substancje pomocnicze: Jedna tabletka zawiera ok. 100 mg laktozy jednowodnej.   Dawkowanie Dawkowanie należy dostosować do stężenia prasteronu w surowicy oraz skuteczności leczenia. Zalecane dawki dla mężczyzn: -początkowa dawka: 10 mg/doba (1 tabletka) -maksymalna dawka: 50mg/doba (5 tabletek) Początkową dawkę należy stopniowo zwiększać – 10 mg/doba co dwa tygodnie – do uzyskania pożądanego działania. Przestrzega się przed podawaniem tabletek Stymen osobom poniżej 40. roku życia.   Wskazania Stymen przeznaczony jest dla mężczyzn po 40. roku życia, u których dostrzega się niedobory prasteronu w organizmie. Tabletki Stymen zalecane są szczególnie mężczyznom, u których występuje: obniżona sprawność seksualna, spadek sprawności fizycznej, pogorszenie ogólnego samopoczucia. Lek przeznaczony do długotrwałego stosowania. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, rak sutka, jajnika i inne nowotwory estrogenozależne, ciężka niewydolność wątroby i nerek, przerost i rak gruczołu krokowego, rak sutka u mężczyzn i inne nowotwory, ciąża i okres karmienia piersią, nie należy stosować u dzieci.     Zastosowanie Zażywanie tabletek Stymen uzupełnia niedobory prasteronu przez co wzrasta także poziom testosteronu w organizmie. Poprawia to kondycje fizyczną i podnosi sprawność seksualną mężczyzny. Pozytywnie wpływa na stan psychiczny – poprawia nastrój i przywraca chęć do życia.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Stymen, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do naszej taniej apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. Gwarantujemy dobrą cenę leków i naprawdę dobrą satysfakcję klientów apteki. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się portali dających usługi przesyłanie farmaceutyków.Chcemy zaprezetować w tym miejscu trzy grupy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele preperatów z tej sekcji zostało zlikwidowanych z uwagi na uchybienia w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest wiele suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te zawierające chrom.