Astroglide normal intymny płyn nawilżający

  Skład Purified Water, Glycerin, Propylene Glycol, Polyquaternium 15, Methylparaben, Propylparaben.   Sposób użycia Przed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne (kilka kropli). Delikatnie rozprowadzić.   Opis Astroglide®

Astroglide normal intymny płyn nawilżający fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Astroglide normal intymny płyn nawilżający. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - w istocie Astroglide normal intymny płyn nawilżający to znany środek, który wielu powinien poprawić zdrowie. Nasze zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Astroglide normal intymny płyn nawilżający działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Astroglide normal intymny płyn nawilżający – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Astroglide normal intymny płyn nawilżający opis

  Skład Purified Water, Glycerin, Propylene Glycol, Polyquaternium 15, Methylparaben, Propylparaben.   Sposób użycia Przed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne (kilka kropli). Delikatnie rozprowadzić.   Opis Astroglide® Normal – intymny płyn nawilżający. Innowacyjna niepowtarzalna formuła skutecznie nawilża oraz zapobiega podrażnieniom i otarciom.Konsystencja oraz odpowiednie pH – Astroglide® do złudzenia przypomina naturalny śluz kobiecy. Stosowany podczas stosunku płciowego zwiększa komfort i wygodę oraz wzmacnia przyjemności i doznania obydwojga partnerów.Kompatybilny i bezpieczny z prezerwatywami.Nie zwiera tłuszczy. Oparty na wodzie i rozpuszczalny w wodzie. Nie skleja i bardzo łatwy do usunięcia.Astroglide® nie jest środkiem antykoncepcyjnym oraz nie zawiera środków plemnikobójczych.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Astroglide normal intymny płyn nawilżający, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę internetowej apteki po farmacetyki i wiadomości o lekach. Gwarantujemy niewysoką wartość leków i fachową obsługę zaglądających na stronę. Apteka internetowa ma być jedną z sześciu najbardziej znanych i najbardziej cenionych stron internetowych dających usługi przesyłanie produktów farmacetycznych.Chcemy zaprezetować w tym miejscu trzy typy farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja substancji po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej grupy zostało zlikwidowanych ze względu na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające w składzie zieloną herbatę.