Astroglide normal intymny płyn nawilżający

  Skład Purified Water, Glycerin, Propylene Glycol, Polyquaternium 15, Methylparaben, Propylparaben.   Sposób użycia Przed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne (kilka kropli). Delikatnie rozprowadzić.   Opis Astroglide®

Astroglide normal intymny płyn nawilżający fakty na temat tego produktu. Sami widzimy jak niedostateczną posiadamy znajomość na temat Astroglide normal intymny płyn nawilżający. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Astroglide normal intymny płyn nawilżający to popularny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga naszej specjalnej troski.

Astroglide normal intymny płyn nawilżający działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Astroglide normal intymny płyn nawilżający – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Astroglide normal intymny płyn nawilżający opis

  Skład Purified Water, Glycerin, Propylene Glycol, Polyquaternium 15, Methylparaben, Propylparaben.   Sposób użycia Przed użyciem zdjąć folię zabezpieczającą z pod nakrętki. Nanieść niewielką ilość na okolice intymne (kilka kropli). Delikatnie rozprowadzić.   Opis Astroglide® Normal – intymny płyn nawilżający. Innowacyjna niepowtarzalna formuła skutecznie nawilża oraz zapobiega podrażnieniom i otarciom.Konsystencja oraz odpowiednie pH – Astroglide® do złudzenia przypomina naturalny śluz kobiecy. Stosowany podczas stosunku płciowego zwiększa komfort i wygodę oraz wzmacnia przyjemności i doznania obydwojga partnerów.Kompatybilny i bezpieczny z prezerwatywami.Nie zwiera tłuszczy. Oparty na wodzie i rozpuszczalny w wodzie. Nie skleja i bardzo łatwy do usunięcia.Astroglide® nie jest środkiem antykoncepcyjnym oraz nie zawiera środków plemnikobójczych.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Astroglide normal intymny płyn nawilżający, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do polskiej internetowej apteki po informacje o farmaceutykach i po same leki. Polecamy sami konkurencyjną cenę leków i fachową satysfakcję zaglądających na stronę. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się portali dających usługi przesyłanie leków.pragniemy zaprezetować w tym miejscu trzy typy farmaceutyków. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja substancji którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej grupy zostało usuniętych ze względu na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest dużo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych przynależą te posiadające chrom.