Promen

  Skład Skład jednej kapsułki: olej z lnu ( tłoczony na zimno) 960 mg, żeń-szeń syberyjski 100 mg, drożdże selenowe 0,1 % 20 mg, glukonian cynku

Promen - właściwości i własności. Zobaczmy jak małą posiadamy znajomość na temat Promen. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - w istocie Promen to popularny środek, który wielu musi naprawić zdrowie. Zdrowie przecież wymaga naszej szczególnej troski.

Promen własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Promen – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Promen informacje

  Skład Skład jednej kapsułki: olej z lnu ( tłoczony na zimno) 960 mg, żeń-szeń syberyjski 100 mg, drożdże selenowe 0,1 % 20 mg, glukonian cynku 108 mg( cynk 15 mg), witamina E 20 mg, witamina B12 0,1 % 1 mg.   Dawkowanie 1 kapsułka rano. Po trzech miesiącach stosowania zalecana jest miesięczna przerwa.   Opis Promen to zestaw aktywnych substancji, przygotowany specjalnie dla mężczyzn. Zalecany jest dla mężczyzn przepracowanych, przemęczonych, żyjących w ciągłym stresie. Uzupełnia niedobory składników wspomagających energię, witalność i płodność. Promen to ważny element diety dla przyszłych ojców, wpływa na jakość nasienia i sprawność seksualną. Właściwości Promen zawdzięcza połączonej sile składników: Eleuterokokus – żeń-szeń syberyjski to tradycyjny afrodyzjak, stymuluje aktywność seksualną, podnosi libido i erekcję. Wzmacnia również kondycję psychiczną i fizyczną, zwiększa energię i witalność oraz zdolność do regeneracji po wysiłku. Kwasy omega-3 są szczególnie ważne dla mężczyzn. Poprawiają krążenie a przede wszystkim mikrokrążenie krwi, dzięki czemu mają wpływ na prawidłowe ukrwienie narządów płciowych i erekcję.  Cynk jest jednym z najważniejszych pierwiastków śladowych koniecznych dla utrzymania sprawności seksualnej mężczyzn. Cynk zapewnia prawidłowe funkcjonowanie męskich narządów rozrodczych. Bierze udział w wielu procesach związanych z wytwarzaniem nasienia. Wpływa korzystnie na poziom endogennego testosteronu.  Dodatek selenu i witaminy B12 korzystnie wpływa na spermatogenezę dzięki czemu wspomaga funkcje seksualne.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Promen, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy w celu odwiedzenia do działającej online apteki internetowej po farmacetyki i wiadomości o lekach. To własnie my oferujemy dobrą wartość farmaceutyków i naprawdę dobrą satysfakcję zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych stron internetowych świadczących usługi przesyłanie farmaceutyków.Musimy zaprezetować dzisiaj trzy grupy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja substancji którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej sekcji zostało zlikwidowanych z uwagi na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych przynależą te posiadające chrom.