Promen

  Skład Skład jednej kapsułki: olej z lnu ( tłoczony na zimno) 960 mg, żeń-szeń syberyjski 100 mg, drożdże selenowe 0,1 % 20 mg, glukonian cynku

Promen - właściwości i własności. Sami możemy sprawdzić jak małą mamy znajomość w temacie Promen. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście Promen to istotny środek, który wielu może pomóc. Nasze zdrowie wymaga twojej specjalnej troski.

Promen własności

A zatem tu dowiesz się więcej o Promen – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Promen informacje

  Skład Skład jednej kapsułki: olej z lnu ( tłoczony na zimno) 960 mg, żeń-szeń syberyjski 100 mg, drożdże selenowe 0,1 % 20 mg, glukonian cynku 108 mg( cynk 15 mg), witamina E 20 mg, witamina B12 0,1 % 1 mg.   Dawkowanie 1 kapsułka rano. Po trzech miesiącach stosowania zalecana jest miesięczna przerwa.   Opis Promen to zestaw aktywnych substancji, przygotowany specjalnie dla mężczyzn. Zalecany jest dla mężczyzn przepracowanych, przemęczonych, żyjących w ciągłym stresie. Uzupełnia niedobory składników wspomagających energię, witalność i płodność. Promen to ważny element diety dla przyszłych ojców, wpływa na jakość nasienia i sprawność seksualną. Właściwości Promen zawdzięcza połączonej sile składników: Eleuterokokus – żeń-szeń syberyjski to tradycyjny afrodyzjak, stymuluje aktywność seksualną, podnosi libido i erekcję. Wzmacnia również kondycję psychiczną i fizyczną, zwiększa energię i witalność oraz zdolność do regeneracji po wysiłku. Kwasy omega-3 są szczególnie ważne dla mężczyzn. Poprawiają krążenie a przede wszystkim mikrokrążenie krwi, dzięki czemu mają wpływ na prawidłowe ukrwienie narządów płciowych i erekcję.  Cynk jest jednym z najważniejszych pierwiastków śladowych koniecznych dla utrzymania sprawności seksualnej mężczyzn. Cynk zapewnia prawidłowe funkcjonowanie męskich narządów rozrodczych. Bierze udział w wielu procesach związanych z wytwarzaniem nasienia. Wpływa korzystnie na poziom endogennego testosteronu.  Dodatek selenu i witaminy B12 korzystnie wpływa na spermatogenezę dzięki czemu wspomaga funkcje seksualne.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Promen, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go. Serdecznie zapraszamy do polskiej apteki internetowej po leki i po informacje. Polecamy sami konkurencyjną wartość leków i należytą satysfakcję odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej znanych i wyróżniających się placówek dających usługi dostarczanie produktów farmacetycznych.Chcemy pokazać w tym miejscu trzy typy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie grupa preparatów którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele preperatów z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na usterki w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych należą te zawierające w składzie zieloną herbatę.