Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps

Postać: Opakowanie – 30 kaps. Skład: Wyciąg z korzenia maki, wyciąg z ziela Gotu cola, wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego, kofeina, tlenek cynku, witamina E, selenian sodu oraz substancje dodatkowe: olej sojowy rafinowany, żelatyna,

Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps . Zobaczmy jak niedostateczną posiadamy wiedzę na temat Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps to popularny środek, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie. Nasze zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps opis

Postać: Opakowanie – 30 kaps. Skład: Wyciąg z korzenia maki, wyciąg z ziela Gotu cola, wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego, kofeina, tlenek cynku, witamina E, selenian sodu oraz substancje dodatkowe: olej sojowy rafinowany, żelatyna, olej sojowy uwodniony, glicerol i sorbitol (subst. utrzymujące wilgotność), wosk pszczeli, lecytyna sojowa, tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki). Skład (1 kapsułka): Wyciąg z korzenia maki 250 mg Wyciąg z ziela Gotu cola 25 mg Wyciąg z korzenia żeń-szenia 25 mg Kofeina 25 mg Cynk 7,5 mg Selen 25 µg Witamina E 5 mg Działanie Maka nazywana żenszeniem peruwiańskim, była stosowana przez wojowników inkaskich przed walką w celu zwiększenia waleczności i wydolności organizmu. W badaniach klinicznych wykazano jej skuteczność w zwiększaniu libido oraz ułatwianiu erekcji. jej działanie polega na wpływie na metabolizm tlenku azotu uznawanego za główny czynnik wyzwalający erekcję. Maka dodaje witalności, a jednocześnie redukuje stres, który jest jednym z częstszych czynników wpływających niekorzystnie na sprawność seksualną u mężczyzn. Standaryzowany wyciąg z korzenia żeńszenia koreańskiego i kofeina wpływają energizująco i wzmacniająco. Standaryzowany wyciąg z Gotu cola poprawia krążenie obwodowe, w tym ukrwienie narządów płciowych. Cynk, selen, witamina E wspomagają korzystne działanie preparatu na układ krążenia i męski układ rozrodczy. Wskazania: Korzystnie wpływa na mechanizmy fizjologiczne umożliwiające erekcję oraz zwiększające popęd płciowy (libido). Dawkowanie: Stosować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej kilka godzin przed zbliżeniem, popijając odpowiednią ilością płynu. Po 2 miesiącach stosowania zrobić 2 tygodniową przerwę.    
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Doppelherz aktiv dla mężczyzn kaps, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do działającej 24 godziny na dobę apteki internetowej po leki i po informacje. Polecamy sami konkurencyjną wartość farmaceutyków i fachową satysfakcję klientów apteki. Apteka internetowa jest jedną z siedmiu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się placówek dających usługi dostarczanie produktów farmacetycznych.pragniemy pokazać dzisiaj trzy serie prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja farmaceutyków którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało zlikwidowanych ze względu na usterki w ich produkcji i domieszkę substancji czynnej znajdującej się również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych należą te zawierające w składzie l-karnitynę.