Choligrip na noc syrop

  Skład 20 ml syropu zawiera: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 20 mg chlorowodorku prometazyny (Promethazini hydrochloridum), 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu (Dextromethorphani hydrobromidum)   Sposób podawania Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.Ze względu na zawartość

Choligrip na noc syrop - cechy, właściwości i działanie. Sami widzimy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Choligrip na noc syrop. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Choligrip na noc syrop to popularny środek, który niejdenemu powinien poprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje twojej szczególnej troski.

Choligrip na noc syrop działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Choligrip na noc syrop – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Choligrip na noc syrop działanie

  Skład 20 ml syropu zawiera: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 20 mg chlorowodorku prometazyny (Promethazini hydrochloridum), 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu (Dextromethorphani hydrobromidum)   Sposób podawania Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.Ze względu na zawartość etanolu preparat przeznaczony jest do stosowania przez dorosłych.DorośliZalecana dawka wynosi 20 ml syropu (załączona miarka napełniona do zaznaczonego poziomu 20 ml lub 4 łyżeczki po 5 ml) i należy przyjmować ją bezpośrednio przed snem.Jedną dawkę Choligrip na noc podaje się tylko jeden raz w ciągu doby, bezpośrednio przed snem.Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.W ciągu dnia można stosować produkty zawierające paracetamol, jednak całkowita dawka dobowa paracetamolu nie może przekraczać 4000 mg (włącznie z produktem Choligrip na noc). Nie stosować produktów leczniczych zawierających paracetamol częściej niż co 4 godziny.Nie należy stosować produktu równocześnie z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, z lekami przeciwkaszlowymi ani lekami antyhistaminowymi (włącznie z postaciami do stosowania na skórę). Jeżeli objawy choroby utrzymują się należy zasięgnąć porady lekarza.   Wpływ na płodność, ciążę i laktację Lek nie powinien być stosowany w ciąży. Stosowanie leku w okresie ciąży jest dopuszczalne jedynie wtedy, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przewyższa ryzyko dla płodu.Prometazyna przenika do mleka matki. Nie należy stosować leku w okresie karmienia piersią.   Przeciwwskazania Stwierdzona nadwrażliwość na paracetamol, dekstrometorfan, prometazynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Niewydolność nerek lub wątroby.Niewydolność oddechowa lub okoliczności stwarzające ryzyko jej wystąpienia (przewlekła choroba obturacyjna dróg oddechowych lub zapalenie płuc, atak astmy lub zaostrzenie astmy).Przyjmowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres do 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu.Produktu nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią ze względu na zawartość etanolu.   Wskazania Choligrip na noc stosuje się do leczenia objawów występujących w przeziębieniach i grypie, w tym bólów głowy i innych dolegliwości bólowych, bólu gardła, gorączki, kataru oraz suchego, drażniącego kaszlu.Choligrip na noc przeznaczony jest do stosowania przed snem w celu zmniejszenia objawów utrudniających prawidłowy sen.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Choligrip na noc syrop, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy do naszej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Gwarantujemy niewysoką cenę leków i właściwą obsługę zaglądających na stronę. Apteka internetowa jest niewątpliwe jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych stron internetowych zapewniających przesyłanie leków.Chcemy zaprezetować w tym miejscu trzy serie prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja farmaceutyków po którą sięgają faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo preperatów z tej grupy zostało zlikwidowanych ze względu na niedociągnięcia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest wiele suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do istotnych przynależą te posiadające chrom.