Choligrip na noc syrop

  Skład 20 ml syropu zawiera: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 20 mg chlorowodorku prometazyny (Promethazini hydrochloridum), 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu (Dextromethorphani hydrobromidum)   Sposób podawania Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.Ze względu na zawartość

Choligrip na noc syrop - cechy, właściwości i działanie. Zobaczmy jak małą mamy wiedzę na temat Choligrip na noc syrop. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Choligrip na noc syrop to produkt, który niejdenemu może poprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Choligrip na noc syrop działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Choligrip na noc syrop – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Choligrip na noc syrop działanie

  Skład 20 ml syropu zawiera: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 20 mg chlorowodorku prometazyny (Promethazini hydrochloridum), 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu (Dextromethorphani hydrobromidum)   Sposób podawania Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.Ze względu na zawartość etanolu preparat przeznaczony jest do stosowania przez dorosłych.DorośliZalecana dawka wynosi 20 ml syropu (załączona miarka napełniona do zaznaczonego poziomu 20 ml lub 4 łyżeczki po 5 ml) i należy przyjmować ją bezpośrednio przed snem.Jedną dawkę Choligrip na noc podaje się tylko jeden raz w ciągu doby, bezpośrednio przed snem.Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.W ciągu dnia można stosować produkty zawierające paracetamol, jednak całkowita dawka dobowa paracetamolu nie może przekraczać 4000 mg (włącznie z produktem Choligrip na noc). Nie stosować produktów leczniczych zawierających paracetamol częściej niż co 4 godziny.Nie należy stosować produktu równocześnie z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, z lekami przeciwkaszlowymi ani lekami antyhistaminowymi (włącznie z postaciami do stosowania na skórę). Jeżeli objawy choroby utrzymują się należy zasięgnąć porady lekarza.   Wpływ na płodność, ciążę i laktację Lek nie powinien być stosowany w ciąży. Stosowanie leku w okresie ciąży jest dopuszczalne jedynie wtedy, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przewyższa ryzyko dla płodu.Prometazyna przenika do mleka matki. Nie należy stosować leku w okresie karmienia piersią.   Przeciwwskazania Stwierdzona nadwrażliwość na paracetamol, dekstrometorfan, prometazynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Niewydolność nerek lub wątroby.Niewydolność oddechowa lub okoliczności stwarzające ryzyko jej wystąpienia (przewlekła choroba obturacyjna dróg oddechowych lub zapalenie płuc, atak astmy lub zaostrzenie astmy).Przyjmowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres do 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu.Produktu nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią ze względu na zawartość etanolu.   Wskazania Choligrip na noc stosuje się do leczenia objawów występujących w przeziębieniach i grypie, w tym bólów głowy i innych dolegliwości bólowych, bólu gardła, gorączki, kataru oraz suchego, drażniącego kaszlu.Choligrip na noc przeznaczony jest do stosowania przed snem w celu zmniejszenia objawów utrudniających prawidłowy sen.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Choligrip na noc syrop, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do naszej taniej apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Polecamy sami adekwatną wartość leków i fachową obsługę zaglądających na stronę. Apteka internetowa ma być jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się placówek zapewniających dostawy leków.Musimy zaprezetować teraz trzy serie prepratów. Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa preparatów którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie mnóstwo środków z tej sekcji zostało zlikwidowanych ze względu na uchybienia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby schudnąć. Jest dużo suplementów diety na schudnięcie. Do najważniejszych przynależą te posiadające w składzie chrom.