Propolis forte spray

  Skład Składniki (INCI): Glycerin, Alcohol, Aqua, Propolis, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Mentha Arvensis Oil.   Dawkowanie Rozpylić w jamie ustnej 1-3 dozy preparatu 4 razy dziennie lub w miarę potrzeby. 1 doza rozpylacza dostarcza

Propolis forte spray - opis i działanie produktu. Sami widzimy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Propolis forte spray. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz Propolis forte spray to znany środek, który człeku powinien poprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Propolis forte spray działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Propolis forte spray – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Propolis forte spray informacje

  Skład Składniki (INCI): Glycerin, Alcohol, Aqua, Propolis, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Mentha Arvensis Oil.   Dawkowanie Rozpylić w jamie ustnej 1-3 dozy preparatu 4 razy dziennie lub w miarę potrzeby. 1 doza rozpylacza dostarcza 165 mg ekstraktu propolisowego   Zastosowanie Składnikiem aktywnym preparatu PROPOLIS FORTE spray jest ekstrakt z kitu pszczelego zwanego propolisem. Propolis to żywiczna substancja zbierana przez pszczoły głównie z młodych pąków roślin, od wieków wykorzystywana w medycynie ludowej. Liczne badania potwierdziły jej właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, antyoksydacyjne, przeciwzapalne oraz odnawiające tkanki. Szczególną wrażliwość na działanie propolisu wykazują bakterie chorobotwórcze izolowane od pacjentów z przewlekłymi chorobami górnych dróg oddechowych oraz bakterie odpowiedzialne za ropne zapalenia skóry i błon śluzowych. PROPOLIS FORTE spray: Wspomaga leczenie bakteryjnych i grzybiczych infekcji jamy ustnej, gardła i krtani. Pomaga zwalczać stany zapalne jamy ustnej, gardła i krtani towarzyszące grypie, przeziębieniom (infekcjom kataralnym). Wpływa kojąco na gardło, łagodzi podrażnienia, obrzęki, zaczerwienienia. Pomaga utrzymać dobrą kondycję zębów i dziąseł.   Opis PROPOLIS FORTE spray – płyn do rozpylania w jamie ustnej. Pielęgnuje i łagodzi podrażnienia.Propolis Forte spray działa korzystnie:w nieżytach górnych dróg oddechowych, w infekcjach bakteryjnych i grzybiczych jamy ustnej, w stanach zapalnych i bólach towarzyszących grypie i przeziębieniom (infekcjom kataralnym).
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Propolis forte spray, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy w celu odwiedzenia do naszej apteki internetowej po leki i po informacje. Zapewniamy adekwatną cenę leków i fachową obsługę odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa jest jedną z siedmiu najbardziej znanych i wyróżniających się stron internetowych zapewniających dostawy farmaceutyków.Chcemy pokazać teraz trzy typy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na potencję. To właśnie sekcja substancji po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej zawartej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Aby utrzymać linię. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do najważniejszych należą te posiadające w składzie chrom.