Aromatol

  Skład 100 g roztworu zawiera substancje czynne: lewomentol 72 g, olejek cytrynowy 0,57 g, olejek z kory cynamonowca cejlońskiego 0,24 g, olejek mięty polnej (z

Aromatol - wszystko co mógłbyś chcieć wiedzieć. Sami widzimy jak niewielką posiadamy wiedzę w temacie Aromatol. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz Aromatol to popularny środek, który człowiekowi musi pomóc. Twoje zdrowie wymaga twojej specjalnej troski.

Aromatol opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Aromatol – własności m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Aromatol informacje

  Skład 100 g roztworu zawiera substancje czynne: lewomentol 1,72 g, olejek cytrynowy 0,57 g, olejek z kory cynamonowca cejlońskiego 0,24 g, olejek mięty polnej (z obniżoną zawartością mentolu) 0,24 g, olejek lawendowy 0,24 g, olejek cytronelowy 0,1 g, olejek goździkowy 0,1 g. Zawartość etanolu 63,0 – 72,0 % (v/v) Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu, astma oskrzelowa i inne schorzenia układu oddechowego, którym towarzyszy silna nadwrażliwość dróg oddechowych. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, ze względu na zawartość etanolu oraz niepełne dane dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności.Nie stosować wewnętrznie w przypadku niedrożności dróg żółciowych (np. w przebiegu kamicy żółciowej), zapalenia pęcherzyka żółciowego, u osób z ciężkimi uszkodzeniami wątroby lub uzależnionych od alkoholu. Nie stosować zewnętrznie na uszkodzoną skórę np. przy oparzeniach, wypryskach i otwartych ranach, przy chorobach skóry przebiegających z wysypką, na błonę śluzową oraz w okolicach oczu. Grupa terapeutyczna: Leki stosowane w chorobach gardła i układu oddechowego.   Wskazania AROMATOL płyn stosowany: zewnętrznie: w celu poprawy złego samopoczucia np. przy przeziębieniu, (do nacierań, do inhalacji lub płukania gardła), w bólach głowy, bólach mięśniowych, po ukąszeniach przez owady, wewnętrznie: w dolegliwościach trawiennych (zaburzeniach dyspeptycznych) np. wzdęciach, niestrawności.  
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Aromatol, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem. Serdecznie zapraszamy do działającej online apteki internetowej po informacje o farmaceutykach i po same leki. Zapewniamy dobrą cenę farmaceutyków i właściwą obsługę odwiedzających stronę. Apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się portali zapewniających dostawy leków.Musimy pokazać teraz trzy grupy farmaceutyków. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie grupa preparatów którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi problemami ze swoją potencją. W ostatnim okresie wiele farmacetyków z tej sekcji zostało zlikwidowanych ze względu na niedociągnięcia w ich tworzeniu i ciutkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych należą te posiadające chrom.